PLS HELP

Jak říct holce že ji miluji když se stydím???

Ani nevím jestli mi někdo odpoví XD

Nejlepší odpověď
Filip84

Tak, že to stydění nebudeš řešit a prostě to uděláš.

Jinak budeš celý život leštit konsoli, každému, co jeho jest! 🙂

Další odpovědi
Lotr2008

Možná je lepší nic neříkat, když s ní ani neumíš mluvit. Navíc ani nevíš, jestli to je taky lesba (Edit: když jsem to psal, měl daný uživatel profilovku nějaké ženské)

paul1

Zkus jí to pošeptat do ucha.

Justin1

Pokud spolu ještě nechodíte, tak jí radši řekni, že se ti líbí, že ti je sympatická a rád by ses s ní přátelil (až se s ní potkáš a nebude kolem toho moc čumilů). To, že ji miluješ, jí říkej, až spolu budete chodit.

Hlada

Nijak. Co má s takovou informací dělat? To je tvoje věc.

Disraeli

Jednoduše, nestydět se a překonat svůj strach, postavit se mu. Neboj se mluvit, neboj se (potenciálního) odmítnuí/reakce. Buď svůj a měj sebedůvěru… jinak ti navíc těžko bude holka opětovat city. Stydlivost u kluků/mužů opravdu NENÍ přitažlivá, oproti sebevědomí.

Jestli je to cizí holka, která tě ani pořádně nezná – jakože se ani moc nebavíte – tak bych rozhodně nezačal s tím, že na na hned vybalíš, jak moc jsi do ní zaláskovaný. :D Prsotě se bavte, mějte příjemnou konverzaci, vzájemně se poznejte, sbližte se, jdětě někam, mějte společné chvíle… pak teprve jí vyjev city. Svůj zájem a náklonost k ní můžeš vyjádařit klidně hned, ale nezačínej s tím, jak moc ji miluješ, když/pokud ji neznáš (a hlavně ona tebe ne).

Disraeli

A nebuď na někom závislý. Když někho miluješ (a to hlavně i tajně) a on/a tebe ne, je to druh otroctví. ;) Ošklivá to věc.

aevul

Neříkej nic. Pozvi jí do kina na film, o kterém mluví, na koncert zpěváka, kterého obdivuje, na brigádu do organizace, kde je členem… prostě někam, o čem víš, že to má ráda a že snad neodmítne. A pak znovu a znovu a znovu… až spolu začnete chodit :)

PLS HELP

Děkuji za rady zkusím to pak Vávře to pošlu

PLS HELP

Lotr2008 překlikl jsem se sorry

PLS HELP

Mám nápad co takhle to přežít a říct ji to jako Filip84 ať se tím netrápím

Filip84

Vem to takhle: maximálně Tě pošle doprdele. Věř, nebo nevěř, nebude první, ani poslední, akorát (předpokládám, že jsi puboš) v Tvém věku to Ty neumíš pobrat a ona to neumí říct. Buď klidný, Ty se to naučíš pobrat a časem se, snad, naučíš poznat trubku, které to, prostě a jednoduše, nemá ani cenu říkat, raději to „rozchodit“. 🙂

Víš co, patří to k životu, všichni jsme na to byli lofasové, někdo víc, někdo míň, ale všichni jsme byli, svého času, červení až za ušima a mleli takové ty trapné nesmysly. Ono to ani trapné není, prostě to patří k věku, je to to samé, jako bys se styděl, žes se jako batole pochcal a posral. Stydět se můžeš, ale opravdu není za co