Miluju jednu svoji nejlepší kamarádku

Miluju jednu svoji nejlepsi kamaradku ale sem hodne stydlivej a nevim jak ji to rict kdyz sem se rozhodl jednou ze ji to reknu tak sem to ze sebe ani nedostal

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Tak to ze sebe dostaň a uvidíš, jak se ti uleví a ještě k tomu vznikne něco krásného, čemu se říká partnerský vztah, samozřejmě pokuď ti taky řekne, že tě miluje.

Bronzový

tak to udělej oklikou: pochval účes, halenku, k svátku nebo narozeninám kup květinu, do mobilu si dej její foto a ona si všimne, že Ti není lhostejná i když jí to přímo neřekneš

Pokročilý

Víš, jak jsme spolu začali chodit my? Já jsem tehdy svýmu milému chtěla říct, že je mi s ním moc dobře (chtěla jsem s ním chodit, ale nechtěla jsem do toho skočit po hlavě a chtěla jsem se vyhnout trapasům). Když jsme se jednou večer loučili, těsně před plánovaným odjezdem jsem jenom řekla: "chtěla bych ti něco říct..." A dál jsem se nedostala, neboť on řekl, že mi to chtěl říct už dávno. A ten večer jsem odjížděla domů až nad ránem :-). Ani jeden jsme nevyslovili slovo "chodit" a při tom to dopadlo, jak jsme si oba dlouho přáli.
Rozhodně se musíš odhodlat. Ona možná netuší, že o ni máš zájem.

Zlatý

Pokud se stydíš - udělej to s úsměvem a trochu romantikou. Při předání květiny ji řekni, že bys rád aby sjtebyli víc než kamarádi. A když to neřekneš a kytku předáš, třeba ti nějak pomůže se osmělit. neboj, kdž zrudneš budeš koktakt apod - je to trapné zdánlivě. Ve skutečnosti je to otom, že si té kamarádky vážíš, bojíš se aby se neurazila, obáváš se negativní reakce a je to taky o tom že to něříkáš každém holce. Jinak bys to měl nacvičené.

Bronzový

Zkus ji pozvat na romantickou večeři při svíčkách a skleničky vína a v nastálé atmosféře se Ti třeba jazyk rozváže.Nebo nebude ani potřeba slov.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.