wackierman

Miluju jednu svoji nejlepší kamarádku

Miluju jednu svoji nejlepsi kamaradku ale sem hodne stydlivej a nevim jak ji to rict kdyz sem se rozhodl jednou ze ji to reknu tak sem to ze sebe ani nedostal

Odpovědi
SajmonModer

Tak to ze sebe dostaň a uvidíš, jak se ti uleví a ještě k tomu vznikne něco krásného, čemu se říká partnerský vztah, samozřejmě pokuď ti taky řekne, že tě miluje.

fablen

tak to udělej oklikou: pochval účes, halenku, k svátku nebo narozeninám kup květinu, do mobilu si dej její foto a ona si všimne, že Ti není lhostejná i když jí to přímo neřekneš

Marunka2

Víš, jak jsme spolu začali chodit my? Já jsem tehdy svýmu milému chtěla říct, že je mi s ním moc dobře (chtěla jsem s ním chodit, ale nechtěla jsem do toho skočit po hlavě a chtěla jsem se vyhnout trapasům). Když jsme se jednou večer loučili, těsně před plánovaným odjezdem jsem jenom řekla: „chtěla bych ti něco říct…“ A dál jsem se nedostala, neboť on řekl, že mi to chtěl říct už dávno. A ten večer jsem odjížděla domů až nad ránem 🙂. Ani jeden jsme nevyslovili slovo „chodit“ a při tom to dopadlo, jak jsme si oba dlouho přáli.
Rozhodně se musíš odhodlat. Ona možná netuší, že o ni máš zájem.

venkovan

Pokud se stydíš – udělej to s úsměvem a trochu romantikou. Při předání květiny ji řekni, že bys rád aby sjtebyli víc než kamarádi. A když to neřekneš a kytku předáš, třeba ti nějak pomůže se osmělit. neboj, kdž zrudneš budeš koktakt apod – je to trapné zdánlivě. Ve skutečnosti je to otom, že si té kamarádky vážíš, bojíš se aby se neurazila, obáváš se negativní reakce a je to taky o tom že to něříkáš každém holce. Jinak bys to měl nacvičené.

franku

Zkus ji pozvat na romantickou večeři při svíčkách a skleničky vína a v nastálé atmosféře se Ti třeba jazyk rozváže.Nebo nebude ani potřeba slov.