NikOlkáá

Mladší ON??????

Kamarádka by chtěla mladšího kluka než je ona, ale stydí se mu to říct.. Myslíte,že by mu to měla říct? Nebo radši ne? Ve škole jí občas pozdraví a na FB dá Like k fotce %) ale jinak nic moc..

Nejlepší odpověď
Neonka

Kamarádka může třeba před tím klukem říct : Kamarádila jsem jednou s mladším klukem než jsem já a výborně jsme si rozuměli.
Třeba mu to dojde, co mu chtěla naznačit. 🙂

Další odpovědi
arygnoc

proč mu něco říkat?
ať ho prostě zbalí a je.
a klučina bude možná časem rád, že se nic neptala.

holka, jen do toho a ničeho se neboj!

Terryle

Já myslím, že na mladším klukovi není vůbec nic špatnýho. Ale ať spíš někdo zkusí zjistit nebo vypozorovat, jak se dotyčný na starší holky tváří… někomu to může dělat dobře, někomu to přijde divný. Já se kdysi dost bavila s mladším klukem (ale přišlo mi to ok, protože jsem vždycky byla mezi mladšíma – chodila jsem o rok později do školy), všichni si mysleli, že spolu něco máme a docela to k tomu i spělo… pak jsem nějak úplně mimochodem řekla, kolik mi bude a od té doby se skoro neozval :) prostě se lekl, že jsem stará. Takže to je jak kdo…

panenka

Já si myslím že by mu to říct měla pokud jí chce a ona něho ne tak at se zbytečně netrápí.

Honzucha

A co ji do toho máme co mluvit? Budou vždycky za ní rozhodovat ostatní?

iceT

Záleží kolik je kamarádce a kolik tomu klukovi.Kluci tak nějak dospívají o rok až dva později,proto je pro ně těžké asi vyjádřit něco,čemu sami ještě nerozumějí.
Navíc v určitém věku se taky stydí před ostatními kluky,že se baví s holkama.

Salvaje

Já mám taky mladšího :) A přiznal se mi, že kdybych nezačala já, tak by si netroufl. :) Už jsme teda asi o něco starší, než kamarádka a její vyvolený, ale princip je pořád stejný :)
Já jsem zastáncem hesla „Radši litovat toho, co jsem udělala, než toho, co jsem neudělala a nevím, jak by to dopadlo“. :)