Avatar uživatele
anonym

Jak poděkovat podle pravidel portálu?

Dnes jsem udělal první krůček díky odpovědím http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-k-necemu-dokopat a tímto jim chci poděkovat. Tohle jsem potřeboval.
Doplňuji:
Však mají v debatě díky, ale chtěl jsem ještě veřejně, a tak jsem postavil jen řečnicky otázku. Od rána mám kouzelný den za jejich rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, Andělé, johana 56, Drap, fcoop, Sůwa, Damiana, GTA Andreas před 4087 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Neřeš pravidla, hlavně, že se ti daří. Gratuluji ti, jen tak dál. Jsem si jistá, že je to jen otázka času. Jakmile najdeš něco, co tě doopravdy vezme nebo co bude fakt zase zapotřebí, půjde to jako po másle. Nejlepší je, když zjistíš, že tě někdo potřebuje a že jsi pro něj užitečný. Stačí se koukat, nabídnout pomoc. Sice budeš užitečný i pro jiného, ale sobecky si z toho „ukousneš“ i to zadostiučinění, že nejen musíš, ale hlavně chceš a děláš to rád. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Když chci poděkovat , možnost si vždy najdu !
Upřímně zde ale děkuje málokdo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GTA Andreas

Když mě někdo pomohl tak poděkuju a když to nejde, pomohu někomu jinému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Česílko, na poděkování tu máč palec a hvězdičku. Pokud je Ti to málo, tak stačí ještě poděkovat u otázky, kde se Ti odpovědi zvlášť líbily. Pokud už nemáš možnost provést to v rámci doplnění otázky, tak ještě máš volné pole působnosti v diskuzi.
Doplňuji:
Promiň – máš.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ocko, sice máš pravdu, ale měl jsem potřebu více to dát najevo. Na to hvězdička, palec nestačí. Nejradši bych je objal, ale nebudu tedy přehánět, jsem introvert.

před 4087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Česílko,ze srdce Vám upřímně gratuluju! :)
Jistě i ostatní s Vámi sdílí tu nádhernou radost.:) Mě polil příjemný pocit,radost,že jste tak rychle dokázal udělat první krůček,který byl nejtěžší a nejdůležitější.:))
Dokázal jste sám sebe překonat a tj.kus dobré práce! Obrňte se ještě trpělivostí a důsledností a já pevně věřím,že odměna na sebe nenechá dlouho čekat.:)
Poděkování patří i Vám,protože to nejtěžší jste učinil právě Vy sám!:)
JEN TAK DÁL A HODNĚ ŠTĚSTÍ!!! :))

před 4087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Souhlasím Andělé. Takhle si představuji, že by měla poradna fungovat. A tohle je přesně ten důvod, proč sem má cenu chodit. 🙂

před 4087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Děkuju Damiánko :). Přesně tak,kéž by to tady tak fungovalo..
Nezapomenu,jak mi např. Tvá odpověď s mojí nedochvilností pomohla a rovněž jsem měla chuť Tě za to „obejmout“. Nebo jak mi Annas krásně poradila…atd.atd…a ráda jsem za to poděkovala.
Česílko mě až dojal,je to pěkný…:)

před 4087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Máš pravdu Andělé, taky mám radost:-)@

před 4086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:))

před 4085 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek