Jak nejlevněji prodloužit vlasy?

Chci si nechat prodloužit vlasy, u kadeřnie keratinem jsem slyšela, že to kazí vlasy. Máte vyzkoušené jiné varianty - ty které nejsou třeba moc finančně náročné? Díky

Odpovědi:

Bronzový

Vlasy rostou, tak si počkej a nemusíš nic platit. Stejně tak rostou i nehty.

Kelte, jsi asi chlap a nerozumíš tomu. Ženská musí být se sebou spokojena, ja mam treba řídké vlasy, takže jsem zkusila taky keratin ale pak mě bolela vlasová kuze,takže jsem si na clip-in-vlasy.eu koupila nasazovací vlasy. A s nehtama je to stejný, pracuji na recepci takže mi každej kouk na ruce a nehty, tudíš je taky důležitý mít perfektní manikůru, případně gelovky.

Každá permanentní metoda prodloužení vlasů je bohužel finančně náročná. Můžeš si koupi clip-iny a nasazovat si je sama. Ty nejsou tak drahé, ale je to práce. Já mám vlasy prodloužené metodou Hairdreams a nezničili se mi. Můžeš si o tom přečíst třeba tady http://www.yesvisage.cz/…. Nechala jsem si vlasy prodloužit evropskými vlasy, takže to bylo dražší, ale sedí mi líp, protože jsou strukturou podobnější mým vlastním vlasům než ty asijské. Snad jsem ti pomohla :-)

Zdroj: http://www.yesvisage.cz/sluzby /prodluzovani-vlasu-a-zhustova ni-vlasu

Diskuze k otázce

xNatalkax

Mám clip-in-vlasy tak 2 roky, ale také je nosím nepravidelně, né dennodenně, snažím se o ně pečovat a jsou stále krásné a nehodlám kupovat nové ještě nějakou dobu. Jsem fakt ráda, že je mám, je to fakt jednoduché.

Kvetina888

Já ty clip-iny používám spíš výjimečně, mám je už nějakou dobu a jsou pořád OK, takže ta životnost nebude tak špatná, pokud se o ně staráš jako o vlastní, s péčí a dle návodu od výrobce. Já objednávala na clip-in-vlasy.eu a k té sadě jsem dostala ještě pramínek zdarma, neber to :D Ještě se poptej a pak se rozhodni, nooo, každý to bere asi jinak.

gelerka

Přesně vím o čem mluvíte. Jakou "životnost" mají ty clip vlasy? Měla jsem prodloužené řasy a pak mi řasy vypadávaly docela rychle, tak se automaticky bojím, že i po jakékoli metodě prodloužení vlasů mi budou taky vypadávat. Mám blond promelírované vlasy, když se člověk netrefí, má možnost vlasy vyměnit? KUJÍ

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.