Avatar uživatele
Market666

Která drogerie je podle vás nejlevnější?

Máte někdo vyhlídnuté, která drogerie je u nás nejlevnější? Nebo každá má levnější jiné druhy výrobků?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4787 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Příroda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sejtanka

A když nestačí příroda,volím DM drogerii.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michel

Podle mého názoru, žádná drogerie není nejlevnější, protože každá má levné vždy různé výrobky, tzn., že bychom museli chodit do každé drogerie zvlášť a to se nám samozřejmě nechce, protože první drogerii máte blízko tak tu druhou máte zas pár kilometrů daleko. Takže to vždycky všechno koupíte v jedné drogerii, kterou buď máte poblíž anebo kterou si oblíbíte. Já mám třeba ráda Rossmann nebo DMko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pariskiki

dm kdyz si tam udelate slevovou kartu tak je to na 55 procent za polovicni cenu a s tou kartou vihravate super ceny mam to overeny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

To asi záleží na aktuální akci, co ta která drogerie zrovna má. Jednou se víc vyplatí koupit řasenku v DM (zato aviváž mají drahou), příště je levnější u Rosmanna… A člověk aby kvůli 10 věcem utíkal do 10 různých obchodů :)
Obecně se asi dá říct, že pokud chcete za drogerii měsíčně ušetřit sumu, která už stojí relativně za řeč, vyplatí se kupovat privátní značky jednotlivých řetězců. Výhodou je opravdu výrazně nižší cena než u známých značek (často i o polovinu a víc), nevýhodou omezený sortiment (např. dekorativní kosmetiku mezi nimi, až na několik vyjímek, nenajdete).
Otázkou je, nakolik se vám tyto výrobky v konečném efektu vyplatí, když budete muset na každou dávku špinavého nádobí použít dvakrát tolik saponátu a každý talíř šudlit 10 minut, aby ta mastnota vůbec pustila. Neříkám, že všechno je nekvalitní, ale vesměs mám špatnou zkušenost. Třeba výrobky značky Tesco bych si už nikdy nekoupila, ale kosmetika z DM (Balea, Alverde) je docela dobrá. Člověk si musí sám najít to svoje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Podle toho na co na něco je levnější DM na něco Příroda a na něco HMko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Asi jak na co. Kvůli něčemu chodím do DM, jindy do Rossmanna… Jindy do Tesca, když mají akci :)
Ale na domácí čističe (nádobí, praní, čističe na koupelnu, kuchyň, zem…) používám výhradně výrobky Amway.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

No, nejlevnější drogerie… To je docela zavádějící otázka… Já třeba kupuju kvalitní německou drogerii na netu, a to na https://www.dro­gerie-domu.cz/. Jako do Německa nepojedu, to by se prodražilo, ale tady vyjde super… takže fakt záleží!

před 1181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Já jsem zatím neměckou drogerii nekupovala, ani s ní nemám zkušenosti, ale slyšela jsem, že je to vážně kvalita. Jakou tu značku ty používáš? S jakou jsi spokojená?

před 1156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Můje oblíběná značka pracích gelů je Waschkonig. Peru v ní moc ráda. Tak to je moje zkušenost.

před 1125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

za mě rozhodně www.notino.cz tam nakupuji parfémy nejčastěji a i kosmetiku, vyplatí se to a je to do druhého dne

před 1643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

takže prosím vás co bych měl koupit ženě? tip, rada? Asi sadu to vypadá nejlíp, tak to bych ocenil

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

A vy mi taky dáte nějaký tip? co vím třeba voní, nebo co jste naposledy kupovali za parfém?

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Záleží co manželce voní, jako sada je vždycky nejlepší, nebo se doma koukni co používá a podle toho nakup

před 1649 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Tak kterou dárkovou sadu nebo parfém mám manželce koupit? něco říkala o chloe a takových blbostech, tak nevím co z toho je nejlepší

před 1668 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

Já jsem minulý týden si koupila https://www.no­tino.cz/chloe/ro­ses-de-chloe-toaletni-voda-pro-zeny/ a super, krásně voní, prostě mi vyhovuje :))

před 1669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Co jste teda nakonec pořídily? Máte nějaký zajímavý tip?

před 1671 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

asi jak která a na co, prášky kupuji jinde než šampony nebo parfémy, takže tak

před 1678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

něco takového jsem si i představoval no uvidím jak to bude nebo nebude pokusím se něco vybrat, snad vyberu dobře

před 1699 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Moc skvělý dárek je dárková sada parfémů nebo krémů… https://www.no­tino.cz/darko­ve-sady/ to se mi vždycky líbí, obzvlášť parfémové sady :D

před 1702 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

dárek pro ženu poradíte? Jakou kosmetiku, parfémy, nebo tak něco? co udělá radost? Jsem v tomhle fakt docela marnej

před 1707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Takže vaše nějaké tipy na parfémy? co se vám líbí a je něco nového?

před 1707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

při zamyšlení se, to zas tak hrozné není, všechny ty vůně jsou si dost podobné, takže vybrat jednu ideální v mém případě není problém

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Je těžké vybrat jenom jednu vůni, mám ráda hodně parfémů ale myslím že tři nejlepší bych mohla dát :)

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

Já jsem na narozeniny dostala tuhle krásnou sadu https://www.no­tino.cz/tiffa­ny-co/tiffany-co-darkova-sada-iv/ a moc spokojená, nevím co voní a co ne, ale mně se tohle líbí

před 1730 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

jestli můj názor taky něco znamená :D tak se taky přidám, tak nás víc nasměruj a uvidíme kam se to posune

před 1731 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

též moc ráda pomůžu přotože tohle fakt miluji, klidně stačí malej náznak něčeho o co se chytit a vybrat

před 1739 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Omrkni internety tam je hodně takový sad a dárkových balení, klidně taky poradím, ale chtělo by to někam nasměřovat.. jaký tip, značka…

před 1739 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

ideálně nějakou sadu, joukal jsem se na parfemy dg a docela bych asi vybral jen jich je strašně moc

před 1760 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

je to dobré. ráda tam nakupuji a jaký parfém by sis tak jako představoval? Můžu poradit

před 1761 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

prý je to dobré v obchodě www.notino.cz budu kupovat jako dárek parfém, ale nevím moc co vybrat

před 1762 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a už se ti nějaký podařilo vybrat nebo ještě ne? :) klidně poradím, ale spíš mě zajímá výsledek, co jsi našla a koupila za dáreček?

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Mně by taky stačil. s mužem si tak vždycky dáváme parfémy a necháváme se překvapit, tak musím mu taky nějaký vybrat, no ale stále nevím jaký

před 1773 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

jakože pro ženu vždy lepší nějaká sestava nebo sada, to se musí nechat, ale nevím co má ráda tvoje žena. jako mně by parfém stačil

před 1789 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Tak poradíte co bych mohl koupit za dárek manželce za kosmetiku? parfém? nějakou sadu?

před 1792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak ten parfém nebo se mrkni na nějaké super kosmetické sady, nebo parfémové sady, ty jsou dost fajn, takže tím dle mého neurazíš

před 1791 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

jaké teda máte ještě tipy na obchody nebo přímo na super ceny? Mám pocit že skoro snad o ničem nevím…

před 1794 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

NO mé zkušenosti jsou takové že když jsem se koukala na internetu tak rozhodně tam mají velký výběr a cenově je to super :))

před 1798 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

tak dobré je to v www.notino.cz ne? tam jsem naposledy nakupovala a dost jsem si vybrala, ale to asi víte ne?

před 1808 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

něco na tom bude, to je fakt :) a jaké parfémy si nakupuje, nebo které ty kupuješ jako dárek? Teda pokud …

před 1820 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

co já vím, tak moje docela často nakupuje na notino a vždycky se chválí jaké má nové a levné parfémy :D ale co a jak tam je moc netuším

před 1823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no vidíte ženský, tak to by jste mi mohli poradit kde mám koupit nějakou super kosmetickou sadu parfémovou pro manželku a jakou co?

před 1823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

Na cenu těžko říct, to mi přijde docela rozdílné, ale je fakt že kosmetiku a parfémy kupuji jinde než prášky a tak..

před 1827 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

když kupuji parfém jako dárek, tak většinou kupuji ten u kterého vím že se bude líbit :) a tak se vždy trefím a udělám radost

před 1843 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

často to takhle taky praktikuji, ono záleží co člověk kupuje a taky pro koho :) ale většinou si taky nechám záležet

před 1829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

mám moc ráda tuhle coco vůni https://www.no­tino.cz/chanel/co­co-mademoiselle-parfemovana-voda-pro-zeny/ tak třeba by se líbila, ale nevím nedovedu odhadnout, neznám manželku

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

holky můžete poradit kde je to dobré na nakoupení nějakých kosmetických či parfémových kazet pro manželku?

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

a nějaký oblíbený parfém nebo vonavky máte? potřebovala bych tip pro babičku k narozeninám.

před 1858 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Taky vždycky pak moc nevím kde je to dobré a vždy si vyberu něco co se mi hrozně líbí a pak jen hledám kde je to za přijatelnou cenu

před 1860 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
malinaa

zaleží jak na co, prášky třeba kupuji jinde než kosmetiku a parfémy :) takže je to různé :)

před 1862 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

dosti dobré mi to příjde v www.notino.cz tam jsem vždycky nechala o polovinu méně než v jiných obchodech

před 1884 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek