Market666

Která drogerie je podle vás nejlevnější?

Máte někdo vyhlídnuté, která drogerie je u nás nejlevnější? Nebo každá má levnější jiné druhy výrobků?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Příroda.

Další odpovědi
sejtanka

A když nestačí příroda,volím DM drogerii.:-)

Michel

Podle mého názoru, žádná drogerie není nejlevnější, protože každá má levné vždy různé výrobky, tzn., že bychom museli chodit do každé drogerie zvlášť a to se nám samozřejmě nechce, protože první drogerii máte blízko tak tu druhou máte zas pár kilometrů daleko. Takže to vždycky všechno koupíte v jedné drogerii, kterou buď máte poblíž anebo kterou si oblíbíte. Já mám třeba ráda Rossmann nebo DMko.

pariskiki

dm kdyz si tam udelate slevovou kartu tak je to na 55 procent za polovicni cenu a s tou kartou vihravate super ceny mam to overeny

barnajka

To asi záleží na aktuální akci, co ta která drogerie zrovna má. Jednou se víc vyplatí koupit řasenku v DM (zato aviváž mají drahou), příště je levnější u Rosmanna… A člověk aby kvůli 10 věcem utíkal do 10 různých obchodů :)
Obecně se asi dá říct, že pokud chcete za drogerii měsíčně ušetřit sumu, která už stojí relativně za řeč, vyplatí se kupovat privátní značky jednotlivých řetězců. Výhodou je opravdu výrazně nižší cena než u známých značek (často i o polovinu a víc), nevýhodou omezený sortiment (např. dekorativní kosmetiku mezi nimi, až na několik vyjímek, nenajdete).
Otázkou je, nakolik se vám tyto výrobky v konečném efektu vyplatí, když budete muset na každou dávku špinavého nádobí použít dvakrát tolik saponátu a každý talíř šudlit 10 minut, aby ta mastnota vůbec pustila. Neříkám, že všechno je nekvalitní, ale vesměs mám špatnou zkušenost. Třeba výrobky značky Tesco bych si už nikdy nekoupila, ale kosmetika z DM (Balea, Alverde) je docela dobrá. Člověk si musí sám najít to svoje

anonym

Podle toho na co na něco je levnější DM na něco Příroda a na něco HMko

Salvaje

Asi jak na co. Kvůli něčemu chodím do DM, jindy do Rossmanna… Jindy do Tesca, když mají akci :)
Ale na domácí čističe (nádobí, praní, čističe na koupelnu, kuchyň, zem…) používám výhradně výrobky Amway.

Pajka.111

No, nejlevnější drogerie… To je docela zavádějící otázka… Já třeba kupuju kvalitní německou drogerii na netu, a to na https://www.dro­gerie-domu.cz/. Jako do Německa nepojedu, to by se prodražilo, ale tady vyjde super… takže fakt záleží!

XenieRo

Já jsem zatím neměckou drogerii nekupovala, ani s ní nemám zkušenosti, ale slyšela jsem, že je to vážně kvalita. Jakou tu značku ty používáš? S jakou jsi spokojená?

GabulkaA

Můje oblíběná značka pracích gelů je Waschkonig. Peru v ní moc ráda. Tak to je moje zkušenost.

adelickaa

za mě rozhodně www.notino.cz tam nakupuji parfémy nejčastěji a i kosmetiku, vyplatí se to a je to do druhého dne

hanak884

takže prosím vás co bych měl koupit ženě? tip, rada? Asi sadu to vypadá nejlíp, tak to bych ocenil

kocicinka2

A vy mi taky dáte nějaký tip? co vím třeba voní, nebo co jste naposledy kupovali za parfém?

adelickaa

Záleží co manželce voní, jako sada je vždycky nejlepší, nebo se doma koukni co používá a podle toho nakup

jancek

Tak kterou dárkovou sadu nebo parfém mám manželce koupit? něco říkala o chloe a takových blbostech, tak nevím co z toho je nejlepší

kocicinka2

Já jsem minulý týden si koupila https://www.no­tino.cz/chloe/ro­ses-de-chloe-toaletni-voda-pro-zeny/ a super, krásně voní, prostě mi vyhovuje :))

adelickaa

Co jste teda nakonec pořídily? Máte nějaký zajímavý tip?

modrokakocka

asi jak která a na co, prášky kupuji jinde než šampony nebo parfémy, takže tak

hanak884

něco takového jsem si i představoval no uvidím jak to bude nebo nebude pokusím se něco vybrat, snad vyberu dobře

adelickaa

Moc skvělý dárek je dárková sada parfémů nebo krémů… https://www.no­tino.cz/darko­ve-sady/ to se mi vždycky líbí, obzvlášť parfémové sady :D

hanak884

dárek pro ženu poradíte? Jakou kosmetiku, parfémy, nebo tak něco? co udělá radost? Jsem v tomhle fakt docela marnej

adelickaa

Takže vaše nějaké tipy na parfémy? co se vám líbí a je něco nového?

malinaa

při zamyšlení se, to zas tak hrozné není, všechny ty vůně jsou si dost podobné, takže vybrat jednu ideální v mém případě není problém

adelickaa

Je těžké vybrat jenom jednu vůni, mám ráda hodně parfémů ale myslím že tři nejlepší bych mohla dát :)

kocicinka2

Já jsem na narozeniny dostala tuhle krásnou sadu https://www.no­tino.cz/tiffa­ny-co/tiffany-co-darkova-sada-iv/ a moc spokojená, nevím co voní a co ne, ale mně se tohle líbí

malinaa

jestli můj názor taky něco znamená :D tak se taky přidám, tak nás víc nasměruj a uvidíme kam se to posune

adelickaa

též moc ráda pomůžu přotože tohle fakt miluji, klidně stačí malej náznak něčeho o co se chytit a vybrat

modrokakocka

Omrkni internety tam je hodně takový sad a dárkových balení, klidně taky poradím, ale chtělo by to někam nasměřovat.. jaký tip, značka…

hanak884

ideálně nějakou sadu, joukal jsem se na parfemy dg a docela bych asi vybral jen jich je strašně moc

adelickaa

je to dobré. ráda tam nakupuji a jaký parfém by sis tak jako představoval? Můžu poradit

hanak884

prý je to dobré v obchodě www.notino.cz budu kupovat jako dárek parfém, ale nevím moc co vybrat

adelickaa

a už se ti nějaký podařilo vybrat nebo ještě ne? :) klidně poradím, ale spíš mě zajímá výsledek, co jsi našla a koupila za dáreček?

modrokakocka

Mně by taky stačil. s mužem si tak vždycky dáváme parfémy a necháváme se překvapit, tak musím mu taky nějaký vybrat, no ale stále nevím jaký

malinaa

jakože pro ženu vždy lepší nějaká sestava nebo sada, to se musí nechat, ale nevím co má ráda tvoje žena. jako mně by parfém stačil

jancek

Tak poradíte co bych mohl koupit za dárek manželce za kosmetiku? parfém? nějakou sadu?

adelickaa

tak ten parfém nebo se mrkni na nějaké super kosmetické sady, nebo parfémové sady, ty jsou dost fajn, takže tím dle mého neurazíš

adelickaa

jaké teda máte ještě tipy na obchody nebo přímo na super ceny? Mám pocit že skoro snad o ničem nevím…

modrokakocka

NO mé zkušenosti jsou takové že když jsem se koukala na internetu tak rozhodně tam mají velký výběr a cenově je to super :))

malinaa

tak dobré je to v www.notino.cz ne? tam jsem naposledy nakupovala a dost jsem si vybrala, ale to asi víte ne?

adelickaa

něco na tom bude, to je fakt :) a jaké parfémy si nakupuje, nebo které ty kupuješ jako dárek? Teda pokud …

hanak884

co já vím, tak moje docela často nakupuje na notino a vždycky se chválí jaké má nové a levné parfémy :D ale co a jak tam je moc netuším

jancek

no vidíte ženský, tak to by jste mi mohli poradit kde mám koupit nějakou super kosmetickou sadu parfémovou pro manželku a jakou co?

kocicinka2

Na cenu těžko říct, to mi přijde docela rozdílné, ale je fakt že kosmetiku a parfémy kupuji jinde než prášky a tak..

modrokakocka

když kupuji parfém jako dárek, tak většinou kupuji ten u kterého vím že se bude líbit :) a tak se vždy trefím a udělám radost

adelickaa

často to takhle taky praktikuji, ono záleží co člověk kupuje a taky pro koho :) ale většinou si taky nechám záležet

adelickaa

mám moc ráda tuhle coco vůni https://www.no­tino.cz/chanel/co­co-mademoiselle-parfemovana-voda-pro-zeny/ tak třeba by se líbila, ale nevím nedovedu odhadnout, neznám manželku

jancek

holky můžete poradit kde je to dobré na nakoupení nějakých kosmetických či parfémových kazet pro manželku?

malinaa

a nějaký oblíbený parfém nebo vonavky máte? potřebovala bych tip pro babičku k narozeninám.

adelickaa

Taky vždycky pak moc nevím kde je to dobré a vždy si vyberu něco co se mi hrozně líbí a pak jen hledám kde je to za přijatelnou cenu

malinaa

zaleží jak na co, prášky třeba kupuji jinde než kosmetiku a parfémy :) takže je to různé :)

modrokakocka

dosti dobré mi to příjde v www.notino.cz tam jsem vždycky nechala o polovinu méně než v jiných obchodech