Kolik stojí plastika prsou?

Doplňuji:
Nechci mít plastiku prsou, prostě mě to jen tak napadlo a plastiku nemůžu mít, protože je mi 10

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mimochodem - ta investice do plastiky, tedy zvětšení se musí opakovat prakticky každých deset let. U nějakých napnutí kůže - pozvednutí je to asi o něčem jiném. Když vidím silikonová prsa v některých typech nočních pořadů, tak se mi vybaví naběračka polévky potažená kůží.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jste si jistá, že by Vám plastika pomohla? Většina žen nemá problémy a přesto na plastiku jdou.
Hlavně mi tu chybí konkrétní informace - jestli chcete zvtšení nebo zmenšení (nebo také jen úpravu).
Cena je kolem 50 000,- asi - podle kliniky.

Bronzový

Plastika prsou -5O OOOkč,nejsem zastánce tady takového zákroku do lidského těla,časem to dělá paseku a problémy.

Zdroj: žolík

Urcite najdes pod : Plasticka chirurgie - cenik.
P.S. Mozna to nekdy vyuzijes , ale ceny budou urcite i nekolikrat vyssi. :-( -iv-

No tak to je hodně těžko zodpověditelná otázka, protože záleží o jaký způsob operace prsou se jedná, ale je to okolo zhruba 50 tisíc. Můžeš mrknout na stránky http://www.plasticka-chirurgie -pruchova.cz/ tam mají pěkný přehledný ceník.

Zdroj: www.plasticka-chirurgie-prucho va.cz/

Bronzový

Také jsem o tom dříve přemýšlela, ale dnes jsem ráda že jsem na to nešla. Mám prsa takové větší jedničky a představa, že bych po třicítce začala nosit podprsenku se mě nelíbí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.