Pipka

Jak vypudit z domu pavouky tak, aby se znovu neukázali?

Bojím se pavouků jako snad nikdo, ale když ho vidím doma, tak ho nedokážu zabít a v domě s ním také nezůstanu. Poradí mi někdo, jak zajistit, aby v domě nebyli????

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Nebuď pipka a něco si o nich přečti :P.
Já jsem se jich taky bála a ještě stále štítím, nevzala bych je do ruky ani za nic, ale zrovna minulý týden jsem spatřila na stěně třesavku, tak jsem došla pro skleničku od jogurtu, přitiskla ji, počkala, až mi tam naleze, přiklopila víčko, šla na balkon a vypustila. Jednoduché. Nezabíjet, pomáhají, měla bys radši byt plnej rybenek, mušek, komárů…? Já teda né.

Další odpovědi
Kepler

Když jde o pavučinu, vymetu ji smetákem i s pavoukem a vypráším z okna. Kupodivu zabírá i Biolit, ačkoliv je určený pro hmyz. Zajistit, aby se ti pavouci nenakvartýrovali do bytu není možné.

Kelt

Pavouky nemusíš zabíjet. Já se pavouků nebojím, ale když nějakého vydím, přitlačím na něj hrnek, pohárek a z druhé strany dám papír. Tak ho mohu přenést a pustit ven.

terry

Já je taky chytám a pouštím venku.

Drap

Říká se, že pavouci přinášejí štěstí do domu a zabití pavouka přináší smůlu. U nás v podstatě nejsou jedovatí pavouci. U nás se pavouci chytají a dávají ven. Tříletý vnuk je chytá bez problémů

zjentek

Raději tam nezůstavej, to je jediný řešení. Běž tam, kde nejsou.

Pipka

Jedovatý nebo nejedovatý je to jedno jak je vidím je to v pr…,děti jsem také z povzdálí učila aby se jich nebály ,ale já mám prostě z nich hrůzu a vlezou domů kudy můžou

Pipka

Jedovatý nebo nejedovatý je to jedno jak je vidím je to v pr…,děti jsem také z povzdálí učila aby se jich nebály ,ale já mám prostě z nich hrůzu a vlezou domů kudy můžou

Luxx

vím, jak se cítíš.. mám to taky tak

Pipka

No já se k němu nedokážu přiblížit ani na délku koštěte,nejdřív zůstanu zkoprnělá a když začnou fungovat nohy tak jdu pro někoho aby ho odstranil ,ale nezabil.Dokonce se mi i stalo ,že jsem jednou ,to už je pár let, sebou sekla, když na mě vlezl.Prostě velikej problém ,ale jak říkám biolit ne ,nechci je zabíjet.

Kepler

Ten Biolit jsem použil jenom jednou, když jsme se nastěhovali do rekreační chatky. Celá byla zamořená pavouky, byly jich tam tisíce. To by s tebou zaručeně seklo taky. Jiné řešení nebylo.

Drap

Většina pavouků u nás je chráněna zákonem.