Naxton

Jak vyhnat pavouky z auta?

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s hubením pavouků v autě?
Koupil sem si auto které předtím dělší dobu stálo v bazaru, a teď na mě každý den vyleze pár pavouků..
Nemmáte někdo radu jak je vyhubit / vyhnat z auta ven?
První důvod je že přítelkyně z nich má strach, a druhý důvod že ani já je moc nemusím..a když vám leze po ruce a jedete tak to není zrovna příjemné.

Nejlepší odpověď
anonym

Zřejmě v autě umístila samička kokon (několik desítek až stovek vajíček) a z nich se nyní líhnou pavoučci…
😉
Jsem proti hubení pavouků (nejen, že jsou to užiteční živočichové, ale osobně je mám ´rád´) – jenže ve tvém případě nevidím jinou možnost, než insekticid (nějaký spray) a důkladně vystříkat všechny možné dutiny – a poté vyčistit (vysát, vytřít – ať ten sajrajt zbytečně nedýcháš/te).

Další odpovědi
Lamalam

Já bych je tam nechala, alespoň nebudeš mít v autě mouchy.

NikkiHeat

Hrozná představa brrrrr…určitě je to Mazda......jinak vše co říká Mowla )))

Naxton

Mazda to není :D U nich o tom vím :)
Každopádně, děkuju za radu ;)