Avatar uživatele
lukas.lukas

Pavouci v celém bytě

Dobrý den.. bydlíme v paneláku v 6. patře. Máme doma fakt dost pavouků.. nejvíce na záchodě, v koupelně a v kuchyni.. ted jsem vstanul a koukám a vidím vedle sebe na postely pavouka.. jsem málem dostal infarkt..
Zajímá mě hlavně kde by ti pavouci mohly být.. v každé místnosti minimálně 2 najdu.. nesnáším pavouky, chci hlavně vědět, kde jsou ti pavouci schovaní, jestli zavolat deratizatora, nebo koupit ten odpuzovač, nějaké spreje atd..
Díky moc za každou odpověd..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3964 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pl4toon

Pavouci jsou neškodní, ale přemnožení může být problém. Podíval bych se třeba do ventilačních šachet, za skříně, k sousedovi na balkón, atp.
Když jsem byl malý, našel jsem šílenou kolonii pavouků ve výměníku, kam jsme s kamarádama z blbosti vlezli. Řekl jsem to tátovi a bylo z toho celkem pozdvižení, jezdila si to tam fotit spousta lidí a nakonec to tam přijeli vystříkat odborníci. Dodneška mi najede husina, když si na to vzpomenu :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa88

Pavouci jsou tam, kde se jim daří a kde mají papání – takže bych řešil příčinu a ne důsledek :)
Odpuzovače nefungují, takže bych si nedělal moc nadějí…

Jinak, likvidace pavučin vysáváním (vysátí pavouka zabije) a to pravidelně, ať se ty mršky nemnoží :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Také se bojím pavouků, ale zase je třeba uvědomit si, že pavouci tu nejsou proto, aby nás strašili, nebo ubližovali. Já osobně toleruji pavouky pouze na určitých místech 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kamilovo

Ahoj, taky máme na podzim problém s pavouky, když se k nám do bytu schovávají před zimou. Zkusil jsem pár tipů z https://bydle­niii.cz/media/jak-se-zbavit-pavouku-v-byte a musím říct, že ze všeho nejvíce se mi osvědčilo, použití esenciálních olejů, které fungují jako takový přírodní repelent.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek