Pokročilý

Pavouci v celém bytě

Dobrý den.. bydlíme v paneláku v 6. patře. Máme doma fakt dost pavouků.. nejvíce na záchodě, v koupelně a v kuchyni.. ted jsem vstanul a koukám a vidím vedle sebe na postely pavouka.. jsem málem dostal infarkt..
Zajímá mě hlavně kde by ti pavouci mohly být.. v každé místnosti minimálně 2 najdu.. nesnáším pavouky, chci hlavně vědět, kde jsou ti pavouci schovaní, jestli zavolat deratizatora, nebo koupit ten odpuzovač, nějaké spreje atd..
Díky moc za každou odpověd..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pavouci jsou neškodní, ale přemnožení může být problém. Podíval bych se třeba do ventilačních šachet, za skříně, k sousedovi na balkón, atp.
Když jsem byl malý, našel jsem šílenou kolonii pavouků ve výměníku, kam jsme s kamarádama z blbosti vlezli. Řekl jsem to tátovi a bylo z toho celkem pozdvižení, jezdila si to tam fotit spousta lidí a nakonec to tam přijeli vystříkat odborníci. Dodneška mi najede husina, když si na to vzpomenu :D

Další odpovědi:

Pokročilý

Pavouci jsou tam, kde se jim daří a kde mají papání - takže bych řešil příčinu a ne důsledek :)
Odpuzovače nefungují, takže bych si nedělal moc nadějí...

Jinak, likvidace pavučin vysáváním (vysátí pavouka zabije) a to pravidelně, ať se ty mršky nemnoží :)

Bronzový

Také se bojím pavouků, ale zase je třeba uvědomit si, že pavouci tu nejsou proto, aby nás strašili, nebo ubližovali. Já osobně toleruji pavouky pouze na určitých místech :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.