Karlos24

Jak se zbavit pavouků v domácnosti? Jaké metody na ně zabírají?

Nejlepší odpověď
tom004

Proč,se jich zbavovat.To jich tam máš tolik? U nás,v bytě se najdou také,zato mouchy,a podobná havěť,ne.A,zabít pavouka,bych neuměl.Raději,ho naber,na smeták,a „vysyp“,třeba,z ok­na.

Další odpovědi
anonym

vystříkat biolitem

modroočka

Používám biolit,nebo Raid(nebo Reid 🙂 na lezoucí hmyz, taky je nemusím, vystříkáme pod venkovními parapety a fakt nevlezou dovnitř do bytu.

fcoop

Pokud to nejsou tarantule,nechal bych je.V podstatě nám pomáhají.Zkus si zjistit,kolik s tebou bydlí podnájemníků,o kte­rých nemáš ani tušení.
Zjístíš,že pavouček je vlastně k zulíbání.
Jinak – k zmasakrování slouží chemie.Biolit-například.

arygnoc

kocour si s nima poradí – nežere je, jenom s nima hraje, až se pokazí.

I když jsem arachnofobik, jedného pavouka před kocourem chráním – toho na wc, ten se zase stará o případný létající hmyz.

oskar

Pavouků se nezbavujte přinášejí štěstí…