martinecek20

jak mít na pc windows 7 a zároveň 8 ?

Dobrý den,jde mi o to jestli se dá na windows 7 nainstalovat nějak zvlášt windows 8 a používat oboje (třeba by byly rozdělené pomocí účtů)a pokud ne tak nevíte o nějakém návodu jak vytvořit aplikaci pro windows 7 ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Standardně přes dualboot – rozdělit disk na 2 oddíly, na jeden oddíl nainstalovat Windows 7 a na druhý nainstalovat Windows 8. Je to lepší instalovat v pořadí starší verze Windows a pak až novější verze Windows.
Novější verze Windows si tu starší verzi na disku najde a nastaví spouštěč, aby tam byla možnost jak spustit starší verzi, tak i tu novější, tedy ve Vašem příapdě jak WIndows 7, tak i Windows 8.

Nebo durhá možnost je si do jednoho systému nainstalovat VirtualBox či Microsoft Virtual PC a nainstalovat si do do virtuálního počítače. Takto může ve Windows 7 běžet v jednom okně třeba Windows 8 a naopak.

Další odpovědi
badisko

tady mas navod na dualBoot v angline ..pokud nerozumis tak to vyres prekladacem nebo chromem…jinak bych ti spis doporucil pouzit vyrtualni PC ..takze neco jako virtualbox mrkni zde … http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/ostatni/vir­tualbox/ navody na virtualBox zde..
http://www.go­ogle.ie/search?cli­ent=opera&q=na­vod+na+virtual+box&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#client=o­pera&hs=2xG&ch­annel=suggest&scli­ent=psy-ab&q=navod+na+vir­tual+box+a+in­stalaci+window­s+8&oq=navod+na+vir­tual+box+a+in­stalaci+window­s+8&gs_l=serp­.3...2939.11433­.1.11817.22.22­.0.0.0.0.121.1747­.21j1.22.0.er­nk_timediscou­ntc..0.0...1.1­.17.serp.Ga1Ab­f_In98&psj=1&bav=on­.2,or.r_qf.&bvm=bv­.47883778,d.ZGU&fp=e0bb­cc059e1f25fd&biw=1020&bi­h=627

mam za to ze 8 se na normal PC moc nehodi spis na dotykove ..:D