Avatar uživatele
mafiudlijena

pryč s windows 8.1!

Instalovala jsem si windows 8.1, jenže dnes mi přestaly fungovat všechny aplikace na úvodní obrazovce, kdyz na ně kliknu objeví se zelená obrazovka a nic, ale aplikace jsou normálně viditelné na levé liště. Ráda bych si obnovila systém zpět na 8, jenže mi nejdou spustit ani změny v počítače… Co dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Beer4Real před 3727 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud už se přihodí, že chytneš takovou věc jako W8 nebo 8.1, je třeba si uvědomit, že tím, že máš origo CD s widlema, máš zároveň právo na downgrade na jakýkoliv nižší systém.
Takže si do servisu skákni pro W7 za cenu média, tu sračku vymaž, zformátuj systémovej disk a nainstaluj si čistý sedmy. To je nejstabilnější současnej OS (teda od Mrtvosoftu).
Proboha, lidi! Uvědomte si, že widle 8 a 8.1 jsou dělaný pro dotykovou obrazovku, nejlépe pro telefon nebo tablet a na čemkoliv jiném (ostatně i na tom tabletu) jsou k prdu. Nehledě na to, že jsou na PC uživatelsky přítulný asi jako divočák vo hladový sezóně. To fakt musíte mít ten poslední bastl, i když předem víte, že je to šunt?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Yanek1 to napsal trochu svérázně, ale s podstatou souhlasím. Má pravdu, doporučuji downgrade na Windows 7 a budete spokojena.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Majkl95

Zkus reinstalovat ovladače ;) hlavně teda grafiky páč tohle dělalo kámošovi a na netu jsme našli že se musí všecky ovladače reinstalovat :) a osmičky jsou nejlepší systém náhodou :D když s tím neumíš tak to nepomlouvej :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mafiudlijena

tak tohle jsem bohužel slyšet nechtěla :D navíc osmičky jako takové mi jakožto nenáročnému uživateli vyhovovaly…

před 3726 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek