mafiudlijena

pryč s windows 8.1!

Instalovala jsem si windows 8.1, jenže dnes mi přestaly fungovat všechny aplikace na úvodní obrazovce, kdyz na ně kliknu objeví se zelená obrazovka a nic, ale aplikace jsou normálně viditelné na levé liště. Ráda bych si obnovila systém zpět na 8, jenže mi nejdou spustit ani změny v počítače… Co dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud už se přihodí, že chytneš takovou věc jako W8 nebo 8.1, je třeba si uvědomit, že tím, že máš origo CD s widlema, máš zároveň právo na downgrade na jakýkoliv nižší systém.
Takže si do servisu skákni pro W7 za cenu média, tu sračku vymaž, zformátuj systémovej disk a nainstaluj si čistý sedmy. To je nejstabilnější současnej OS (teda od Mrtvosoftu).
Proboha, lidi! Uvědomte si, že widle 8 a 8.1 jsou dělaný pro dotykovou obrazovku, nejlépe pro telefon nebo tablet a na čemkoliv jiném (ostatně i na tom tabletu) jsou k prdu. Nehledě na to, že jsou na PC uživatelsky přítulný asi jako divočák vo hladový sezóně. To fakt musíte mít ten poslední bastl, i když předem víte, že je to šunt?

Další odpovědi
anonym

Yanek1 to napsal trochu svérázně, ale s podstatou souhlasím. Má pravdu, doporučuji downgrade na Windows 7 a budete spokojena.

Majkl95

Zkus reinstalovat ovladače ;) hlavně teda grafiky páč tohle dělalo kámošovi a na netu jsme našli že se musí všecky ovladače reinstalovat :) a osmičky jsou nejlepší systém náhodou :D když s tím neumíš tak to nepomlouvej :D

mafiudlijena

tak tohle jsem bohužel slyšet nechtěla :D navíc osmičky jako takové mi jakožto nenáročnému uživateli vyhovovaly…