pryč s windows 8.1!

Instalovala jsem si windows 8.1, jenže dnes mi přestaly fungovat všechny aplikace na úvodní obrazovce, kdyz na ně kliknu objeví se zelená obrazovka a nic, ale aplikace jsou normálně viditelné na levé liště. Ráda bych si obnovila systém zpět na 8, jenže mi nejdou spustit ani změny v počítače... Co dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokud už se přihodí, že chytneš takovou věc jako W8 nebo 8.1, je třeba si uvědomit, že tím, že máš origo CD s widlema, máš zároveň právo na downgrade na jakýkoliv nižší systém.
Takže si do servisu skákni pro W7 za cenu média, tu sračku vymaž, zformátuj systémovej disk a nainstaluj si čistý sedmy. To je nejstabilnější současnej OS (teda od Mrtvosoftu).
Proboha, lidi! Uvědomte si, že widle 8 a 8.1 jsou dělaný pro dotykovou obrazovku, nejlépe pro telefon nebo tablet a na čemkoliv jiném (ostatně i na tom tabletu) jsou k prdu. Nehledě na to, že jsou na PC uživatelsky přítulný asi jako divočák vo hladový sezóně. To fakt musíte mít ten poslední bastl, i když předem víte, že je to šunt?

Další odpovědi:

Zlatý

Yanek1 to napsal trochu svérázně, ale s podstatou souhlasím. Má pravdu, doporučuji downgrade na Windows 7 a budete spokojena.

Pokročilý

Zkus reinstalovat ovladače ;) hlavně teda grafiky páč tohle dělalo kámošovi a na netu jsme našli že se musí všecky ovladače reinstalovat :) a osmičky jsou nejlepší systém náhodou :D když s tím neumíš tak to nepomlouvej :D

Diskuze k otázce

mafiudlijena

tak tohle jsem bohužel slyšet nechtěla :D navíc osmičky jako takové mi jakožto nenáročnému uživateli vyhovovaly...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.