tomovka

Virtuální PC

Kamarád mi jenou povídal o programu kde si můžes nastavit parametry virtuálního PC a používat ho tak jako by sem ho měl doopravdy… Je to možné? Pokud ano, prosím název programu či odkaz na orig stránky

Nejlepší odpověď
mosoj

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=0h&oq=&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGHP­_csCZ434CZ435&q=win­dows+virtual+pc

http://www.mi­crosoft.com/win­dows/virtual-pc/download.aspx

Další odpovědi
casey

programu je vic. medavno vyslo o virtualizacnich programech clanek v casopise computer. nejznamejsi jsou asi virtual Pc a Vmware.

virtual PC je microsoft program umoznujici virtualizovat windows os.

Osobne pouzivam program Vmware workstation, nebot pracovne virtualizuji linux, ale program umi virtualizovat prakticky jakykoliv os. Skoda, ze neni zdarma. Odlehcena verze Vmware player zdarma sice je, ale umi pouze provozovat virtualy, ne je vytvaret.
Uz si nedovedu bez virtualnich stroju praci na pc ani predstavit. jednotlivym os lze nastavit velikost ram, hdd, pocet procesoru, jader, mechanik, sdileni site, nebo nastavit ruzne ip adresy, vytvaret snapshoty (body obnoveni a kdykoliv vratit stav k tomuto bodu).
Soubory s os lze mit treba na flasce a kdekoli je program s virtualizaci naistalovan, je mozne tvuj os spustit, vyzaduje to ovsem silnejsi pc (hlavne na velikost ram, aby vsechny os mely dostatek)