Blblblblb

jak mám zhubnout? je mi 15 let, měřím 168 cm a vážím 57 kg, chci zhubnout během 2 měsícu 7 kg, co mám pro to udělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud vypadáš jako tvá profilová fotka, tak nevím, proč chceš zhubnout.

Další odpovědi
iceT

Nekoukej se na holky kolem sebe.Pokud má holka nohy jak plaňky od plotu,tak na to moc hezký pohled není.Podle mě máš ideální váhu a krom toho ještě trochu vyspěješ,pak teprve bych řešila váhu.

muhamed

OMG a zvetsit prsa si nechces? Proc chces hubnou

Funna

máš skoro ideální váhu…proč hubnout?…

venkovan

Ve tvém věku zhubnout o 7 kg za dva měsíce je dost nebezpečné. I pro dospělého se doporučuje tak okolo 2 kg za měsíc – pokud to hubnutí má být trvalé.
Z pohledu opačného pohlaví – pro mne je příjemnější žena, která má na kostech kus svalů, nekoukají ji klouby a nechrastí žebry. Pokud chceš mít sexy postavu, tak víc než hubnout, pravidelně cvičit, abys měla žensky vytvarované svaly na nohou, bocích a rukách včetně hrudníku. Chudinky hormony, když takovou ženu potkají. Ale ještě horší to mají, když se potkají s vyzáblou ženskou. To se ani nepohnou.

panxnotdead

Takhle si dokonalá ;) věř mi, mně je taky 15 A holky s těmito čísly jsou luxusní!
Doplňuji:
A nechceš mi dát fb? :D

huxa

ale notak páni :) uklidněte se, sice už neni pod zákonem, ale většina z vás už je ženatých, ne? :)

moje bývalá přítelkyně měla v 15 rokách 162cm a 63kg-trošku větší stehna a bříško, nicméně daleko více jsem si s ní užíval ještě tehdy „dětských“ hrátek a rozhodně byl přijemnější pohled na to, jak ji krmím o přestávce šunkou než na to, jak jsem se ještě před ní sešel s jednou holkou, která se nechtěla napít ani kofole a nic nechtěla jest… (po pěti hodinách chůze :) )

moje rada? jestli chce hubnout, počkej si, než se ti ustálí vývoj (většinou kolem 18 let u dívek-měla bys to poznat sama) a do té doby se vyhýbej sladkostem (již zmíněná kofola, coca-cola), pij čistou vodu, čaj, kávu, el-maté, jestli budeš běhat, tak klidně i energy drink (kofein ti zvýší tělesnou teplotu a tím budeš spalovat více energie), zakládej stravu na bílkovinách (maso, vajíčka, kefírové a acidofilní mléko) a jestli máš na výběr, talíř by měl být složen ze 70% masa či podobné bílkovinné stravy, 25% přílohy-brambor na jakýkoliv způsob, … a 5% zeleniny

toto by měl být ideální jídelníček pro dívku tvých let, ještě bych doporučil sýr „kotyč“-píše se to nějak coteach, ale né každému chutná, ovšem obsahuje vážně hodně bílkovin

Matthew

V období zvlášť před Vánoci je to nelehký úkol, ale přeji hodně štěstí. Hlavně nesedět u počítače pořád, cvičit a u toho mít i jiný dostatek pohybu, například běhání a omezit i nějaké ty neřesti jako čokolády, brambůrky. atd. :)
Doplňuji:
PS: v poměru výška/váha a i tak trochu díky té profilovcem, se mi zdá že máš úplně normální postavu :)

anonym

upřímně nesnášim, když holky tvého věku se zajímají jen o to jak rychle zhubnout atd.. pořád jsi ještě dítě a stačí když si váhu budeš držet až do dospělosti, a do váhy dorosteš :/ probuď se už

Malá holka

Je mi tak stejně jako tobě.. Nechápu tyhle holky! Máš váhu, tak jak by jsi mě, tak co řešíš? :)

SuzanKa

Cau všem, mám dotaz… Jak se tváříte na proteinové diety? A máte třeba někdo zkušenosti konkrétně s dietou https://www.ke­tofit.cz/. Budu ráda za každou radu. Zejména mě zajímá to, jak chutnají jídla a zda jste při této dietě netrpěli hlady…

Blblblblb

Funna: protože mě nebaví, že kolem mě dívky jsou hubenější :) mají nohy jak já paži . takže asi tak :) ne prsa si faaakt zvětšit nechcu, s něma sjem spokojena :3

venkovan

Některé holky to mají dané geneticky. Ale ve své podstatě – pro mne jako pro kluka holka která neustále hlídá svůj gram váhy, neustále se třese jak hubnout, je k nepoužití. Značná část kluků hledají děvče, které je v pohodě, dá se s ní normálně bavit, podnikat třeba adrealinovější akce v terénu apod.
když se podívám okolo sebe, tak plnoštíhlejší, ale pohodová děvčata mají dřív trvalejšího partnera, než manekýnky. oto to souvisí i s tím, že kluci o alfa samice zas tak moc pro běžný život nestojí.Proč by měli soupeřit o takovou samičku s alfy samci, kdžy okolo je mnoho normálních holek.

anonym

plno kluků nechce vyzáblou holku, potkat tě v létě, tak mne bolí za krkem, jak se otáčím :)