Avatar uživatele
Blblblblb

jak mám zhubnout? je mi 15 let, měřím 168 cm a vážím 57 kg, chci zhubnout během 2 měsícu 7 kg, co mám pro to udělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4121 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud vypadáš jako tvá profilová fotka, tak nevím, proč chceš zhubnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Nekoukej se na holky kolem sebe.Pokud má holka nohy jak plaňky od plotu,tak na to moc hezký pohled není.Podle mě máš ideální váhu a krom toho ještě trochu vyspěješ,pak teprve bych řešila váhu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
muhamed

OMG a zvetsit prsa si nechces? Proc chces hubnou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

máš skoro ideální váhu…proč hubnout?…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ve tvém věku zhubnout o 7 kg za dva měsíce je dost nebezpečné. I pro dospělého se doporučuje tak okolo 2 kg za měsíc – pokud to hubnutí má být trvalé.
Z pohledu opačného pohlaví – pro mne je příjemnější žena, která má na kostech kus svalů, nekoukají ji klouby a nechrastí žebry. Pokud chceš mít sexy postavu, tak víc než hubnout, pravidelně cvičit, abys měla žensky vytvarované svaly na nohou, bocích a rukách včetně hrudníku. Chudinky hormony, když takovou ženu potkají. Ale ještě horší to mají, když se potkají s vyzáblou ženskou. To se ani nepohnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

Takhle si dokonalá ;) věř mi, mně je taky 15 A holky s těmito čísly jsou luxusní!
Doplňuji:
A nechceš mi dát fb? :D

Upravil/a: panxnotdead

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

ale notak páni :) uklidněte se, sice už neni pod zákonem, ale většina z vás už je ženatých, ne? :)

moje bývalá přítelkyně měla v 15 rokách 162cm a 63kg-trošku větší stehna a bříško, nicméně daleko více jsem si s ní užíval ještě tehdy „dětských“ hrátek a rozhodně byl přijemnější pohled na to, jak ji krmím o přestávce šunkou než na to, jak jsem se ještě před ní sešel s jednou holkou, která se nechtěla napít ani kofole a nic nechtěla jest… (po pěti hodinách chůze :) )

moje rada? jestli chce hubnout, počkej si, než se ti ustálí vývoj (většinou kolem 18 let u dívek-měla bys to poznat sama) a do té doby se vyhýbej sladkostem (již zmíněná kofola, coca-cola), pij čistou vodu, čaj, kávu, el-maté, jestli budeš běhat, tak klidně i energy drink (kofein ti zvýší tělesnou teplotu a tím budeš spalovat více energie), zakládej stravu na bílkovinách (maso, vajíčka, kefírové a acidofilní mléko) a jestli máš na výběr, talíř by měl být složen ze 70% masa či podobné bílkovinné stravy, 25% přílohy-brambor na jakýkoliv způsob, … a 5% zeleniny

toto by měl být ideální jídelníček pro dívku tvých let, ještě bych doporučil sýr „kotyč“-píše se to nějak coteach, ale né každému chutná, ovšem obsahuje vážně hodně bílkovin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

V období zvlášť před Vánoci je to nelehký úkol, ale přeji hodně štěstí. Hlavně nesedět u počítače pořád, cvičit a u toho mít i jiný dostatek pohybu, například běhání a omezit i nějaké ty neřesti jako čokolády, brambůrky. atd. :)
Doplňuji:
PS: v poměru výška/váha a i tak trochu díky té profilovcem, se mi zdá že máš úplně normální postavu :)

Upravil/a: Matthew

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

upřímně nesnášim, když holky tvého věku se zajímají jen o to jak rychle zhubnout atd.. pořád jsi ještě dítě a stačí když si váhu budeš držet až do dospělosti, a do váhy dorosteš :/ probuď se už

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malá holka

Je mi tak stejně jako tobě.. Nechápu tyhle holky! Máš váhu, tak jak by jsi mě, tak co řešíš? :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Cau všem, mám dotaz… Jak se tváříte na proteinové diety? A máte třeba někdo zkušenosti konkrétně s dietou https://www.ke­tofit.cz/. Budu ráda za každou radu. Zejména mě zajímá to, jak chutnají jídla a zda jste při této dietě netrpěli hlady…

před 1511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Blblblblb

Funna: protože mě nebaví, že kolem mě dívky jsou hubenější :) mají nohy jak já paži . takže asi tak :) ne prsa si faaakt zvětšit nechcu, s něma sjem spokojena :3

před 4121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
venkovan

Některé holky to mají dané geneticky. Ale ve své podstatě – pro mne jako pro kluka holka která neustále hlídá svůj gram váhy, neustále se třese jak hubnout, je k nepoužití. Značná část kluků hledají děvče, které je v pohodě, dá se s ní normálně bavit, podnikat třeba adrealinovější akce v terénu apod.
když se podívám okolo sebe, tak plnoštíhlejší, ale pohodová děvčata mají dřív trvalejšího partnera, než manekýnky. oto to souvisí i s tím, že kluci o alfa samice zas tak moc pro běžný život nestojí.Proč by měli soupeřit o takovou samičku s alfy samci, kdžy okolo je mnoho normálních holek.

před 4121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

plno kluků nechce vyzáblou holku, potkat tě v létě, tak mne bolí za krkem, jak se otáčím :)

před 4121 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek