Sirifan

Jak mám říct dívce která se mi líbí co cítím?

Ona je moje kamarádka už pár měsíců ale já bych chtěl být něco víc. Prosím poraďte mi jak jí mám vyznat co cítím aby to nebylo trapné a mněl jsem větší šanci na kladnou odpověď. Děkuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
Damiana

Milý Sirifane, když někomu upřímně řekneš, že se ti líbí a jemu to připadá trapné, tak vezmi rychle nohy na ramena. Za poctivé vyznání lásky se nemáš proč stydět, takže ji někam pozvi, povídejte si a až bude vhodná příležitost, klidně jí pověz, že je ti s ní moc hezky a byl bys rád, kdybyste byli víc, než jen kamarádi. A že rozhodnutí necháš na ní. Můžeš jí přitom jemně chytnout za ruku – to zabírá. 🙂
Když dostaneš hudlana, máš vyhráno! 🙂

Další odpovědi
anonym

Na to se tu ptá každý měsíc spousta mladých lidí. Zkus si projít i jiné odpovědi, možná Ti to něco napoví. Každopádně zastávám názor, že nejlepší cesta je upřímnost . Řekni své dívce, co a jak k ní cítíš, a zbytek nechej na ní.

Drap

Uplně normálně ji řekni co cítíš. Uplná přirozenost je vždy nejlepší.
A co vlastně cítíš ?To jsi nám nenapsal.

hanulka11

Jistě jsi za tu dobu zjistil jak se k tobě chová ona -podle toho bys měl poznat zda budeš úspěšný či ne.
Třeba jí řekni – také máš pocit, že je nám spolu dobře?Nebo …mohli bysme být víc než kamarádi?
Víš co ,možnosti jsou jen dvě – tak zase tolik neriskuješ.

venkovan

Jen jí neříkej, že ty vońavky smrdí.
A jinak – co takhle říci – líbíš se mi, je mi s tebou dobře.
Ale bacha – mnoho z nás mládenců dojela na zcela normální chování dívek, že ve chvíli kdy nás berou jako kamaráda, my to považujeme, že se do nás zamilovaly. U žen jsou prý základní stupně. opatrnost, kamarádství, zamilovanost.
Nicméně – i kdyby ti řekla, že se nechce vázat – zůstaňte dál kamarády. Někdy je to těžké „hormony“ udržet na uzdě, ale dobré přátelství s dívkou či ženou je často víc než zlatý poklad. Nezřídka nám taková kamarádka pomůže trochu rozluštit ten složitý ženský svět .
Osobně jsem toho nikdy nelitoval – jen ty hormony se čertily.

klapalfr

Věnujte ji pozornost. Kupte jí dárek, dejte ho do dřevěné krabičky od https://www.fi­remnikrabicky­.cz/drevene-krabicky a pozvěte ji někam ven. Teď už to zase jde, takže to nebude problém. Vyjádřete jí náklonost, vaše sympatie. Při kontaktu s ní buďte sebevědomý, ale ne přehnaně, nedělejte ramena. Důležitý je ale první kontakt, bez něj se nikam nedostanete. Hlavně se, prosím, vykašlete na Facebooky a další komunikátory, ale oslovte ji ve skutečném světě.

Sirifan

Děkuji všem za odpovědi. Teď ještě jestli byste mi neporadili nějakou rychlou výstižnou větu kterou můžu napsat nebo říct. Děkuji