Avatar uživatele
endyis

co když kamarád už nechce být jen kamarádem?!

Ahoj mám super kamaráda se kterým si skvěle rozumím a můžu sním mluvit o všem ale on už nechce být jenom kamarád.Né že by neby hezkej nebo tak ale vyhovuje mi víc jako kamarád se kterým si můžu promluvit očemkoli…Jak to udělat abychom zůstali kamarády??Jak mu to dát najevo abych ho nenaštvala nebo v tom horším případě neztratila?Nechci ho ztratit!Jsem snad sebestřední nebo povrchní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Meropa před 4441 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Existuje jedna stará moudrost, že „Přátelství mezi mužem a ženou bývá buď před láskou nebo po lásce“.
Takže by se dalo aplikovat, že pokud bys absolvovala tu prostřední fázi, mohl by ti vydržet třeba až do smrti.
Protože ta 1. fáze je časově limitovaná, na rozdíl od té 2., jež už může být nastálo.
Ostatně spoustu dalších názorů nalezneš v odkazu ve zdroji níže:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-kamaradstvi-mezi-muzem-a-zenou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

To se stává často.
Buď to pochopí a vydrží, nebo se kamarádit přestanete 🙂
Mám to za sebou 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IK

Nejsi sebestředná ani povrchní.
Jen to zkouší, odmítnout ho můžeš stejně jak jsi to řekla nám, hlavně to, že ho nechceš ztratit a že se ti líbí.
Otázka zda není ten „pravý“ aby tě nemrzelo když si najde nějakou jinou a bude ti připadat že je ho pro ni škoda. Když má u tebe ještě naději, měl by to také vědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kerynka

Pokud k němu ty sama nic necítíš tak se do ničeho nenut :) budto to pochopí nebo má smůlu!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek