Jak se mám chovat ke kamarádce?

Moje kámoška se a kamarádí s holkou která nám to kamarádství zničila, ale ona si to nemyslí. Když jde s ní ven, tak jsem smutná. Nevím jestli je to žárlivost, nebo něco jiného. Jak se mám v tomto případě chovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

i když je to kamarádka, nemůžeš ovlyvňovat její názory.
musíš si uvědomit, že nejsi na světě sama, že nejsi jediná kamarádka.
právě proto, že jste kamarádky, neměly by jste se vzájemně omezovat, nýbrž si přát.

Další odpovědi:

Zlatý

V životě poznáš , že to není tak černobílé jak ty to vidíš.
Ona prostě poznala, že si s ní třeba líp rozumí mají víc stejných názorů a líp se pobaví.

Bronzový

lidi se meni, kamaradi prichazi a odchazi. mozna je cas najit si jinou a neupinat se k tehle.

Bronzový

Najít si jinou kamarádku,nebo chodit ven s nima.

Bronzový

Stalo se mi to samé s tím rozdílem že ten, který nám kamarádství rozvrátil, byl její kluk. Objevila jeho a na mě se vykašlala. Srazila mě na kolena a opustila mě. Už je to rok, ona se s ním mezitím rozešla a znovu o přátelství se mnou projevila zájem. Nedokázala jsem jí to odpustit a odmítla ji... Tím si asi projde každý, řekni jí, co ti vadí. Buď se ti nějak přizpůsobí, a nebo není opravdová kamarádka a je čas se porozhlédnout po jiné =)

Zlatý

Normálně - trošku ustup ze svého postoje k té druhé a nehledej v každé změně chování kamaráda kamarádky hned útok proti tvé osobě. Když ona si to nemyslí, tak je to hodně dobré.
Prostě: "čau - mohu jít ven s vámi?"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.