Kamarádka už nechce být se mnou, pomůžete?

Dobrý den já mám problém v tom že moje nejlepší kamarádka chce být s mojí kamarádkou a mě chce nechat samotnou..už nechce aby jsme byli tři ale jen oni dvě a já ve škole už nemám žádnou kamarádku a my dvě ještě chodíme společně na jeden kroužek a tam chodí i moje kamarádka se kterou se nevídáme ve škole ale jen ten den a tak ona mi řekla že jsem jenom s tou kamarádkou která není ze školy a řekla mi že jsem jenom s ní že nejsem s ní tak jsem jí řekla že já taky dnes byla sama tak at si uvědomí jaký to je.......Já nevím co jí mám zítra říct a bojím se jít do školy....Prosím pomocte mi!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Heleď, pokud se kamarádka rozhodne, že už ji nebaví se s Tebou kamarádit, tak to buď nikdy dobrá kamarádka nebyla, nebo jsi udělala něco špatně, co ji třeba zklamalo nebo naštvalo.
Zkus se jí zeptat, jestli jsi něco udělala špatně a pokud jo, omluv se jí a zkus jí slíbit, že to už dělat nebudeš.
A pokud ji štve jenom to, že ses na kroužku bavila o něco víc s jinou kamarádkou, tak možná jen žárlí a chce si vynutit pozornost. Takže se s ní zítra zkus normálně bavit a pokud nebude chtít, tak ji prostě pár dní nech. Jestli jste opravdu kamarádky, tak si začnete chybět a zase to bude dobrý. A jestli si chybět nebudete... tak to holt nemá smysl a najdeš si kamarádky jinde. Kamarádství není o tom, že si řeknete budeme kamarádky / nebudeme kamarádky... ale o tom, že je vám fajn, rozumíte si a umíte si třeba i prominout blbou náladu nebo chybu. Takže uvidíš.
A jestli to s touhle kamarádkou neklapne? Tak máš pořád tu, se kterou chodíte na kroužek. Ve škole se třeba začneš bavit i s dalšíma holkama, na který jsi předtím třeba neměla tolik času - a možná mezi nima najdeš nový kamarádky...
Moc se tím prostě netrap. Ono to snad nebude tak zlý :o)

Další odpovědi:

Bronzový

Nech si projít hlavou, co pro Tebe která kamarádka znamená, a co Ti to přátelství dává. Taky si se všemi upřímně promluv a všechno si vyjasněte. Uvidíš, že nic se nejí tak horké, jak se uvaří... Vždycky je to tak, že se i ti nejlepší přátelé baví i s jinejma lidma. Hlavně se nikomu nevnucuj, to lidi akorát odradí.

Stříbrný

neboj se a hlavně nechoď kvůli tomu za školu! pokud tvoji "kamarádku" už nebaví s tebou kamarádit, tak to bůhvíjaká kamarádka zase nebyla... Vím co prožíváš - od základky až po konec střední jsem chodila do třídy s nej kámoškou a pak si v druháku na střední ona našla jinou holku, protože ta pila, kouřila trávu a bůhvíco ještě... taky mi bylo smutno, že už to není jako dřív, ale našla jsem si dvě nové kamarádky, které mě nikdy nezradily a spoustu dalších známostí protože už jsem nechodila jen pořád s tou samou holkou všude, víš? S tou holkou se bavím doteď, ale už nejsme nej kámošky, ale stále si rozumíme, i když krize nemluvení spolu půl roku taky byly... a to bylo dost drsné, hlavně když jsme spolu seděly na každém předmětu =/
Takže ti držím palce, spíš celé pěsti a neboj se ničeho! Pokud to příliš bolí, tak se i přesto snaž usmívat, bav se s jinýma spolužákama, ať neví holka jak ti ublížila - najdeš si lepší kamarádky a kamarády, kteří tě nezradí!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.