Beta2308

Poradite, jak mohu pomoci své kamarádce?

Moje kamarádka

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Moje kamarádka má takovousi “depresi”. Začalo to v září. Řekla bych že mým odchodem ze základky (ona na ní je ale ja už ne).
Každopádně, každý měsíc se začíná víc a víc nesnášet. Říká že strašně přibrala a že je tlustá (je štíhlá) říká o sobě že je ohavná a že ji nikdo nemá rád. Prý ji lidé nechápou, a neumí zacházet s jejími city. Říkala mi že přemýšlela i o sebevraždě. Jednou se i řezala, ale nakonec přestala. Prosím pomocte mi :/

Nejlepší odpověď
zjentek

To spraví láska. Je jedno od koho, ale bez ní to může skončit zle ;(

Kewplere, tys nepoznal, na co se ptá a to není hrdinské! ;)

Další odpovědi
Drap

Ať zajde k psychologovi.

nyjono

  1. mě nebaví rozklikávat cokoli, co není otázka, aby se zjistilo o co go
  2. stejně se na nic neptáš. Netuším, co chceš vědět.
  3. doporuč jí dětského psychologa. Jistě nějakého vygooglíš

Brblal

Také doporučuji aby zašla za psychologem, co se specializuje na mladé, ať si s ním popovídá, on poradí, doporučí. Pomůže to.

ivzez

Nezveřejňuj (to by dobrá kamarádka nikdy neudělala)
jednání své kamarádky v internetu, ale poraď se se svými rodiči,
se školním psychologem nebo s třídní učitelkou.

Určitě se nepokoušej jí pomáhat sama → mohla bys to zhoršit.

Kepler

Tenhle web je o otázkách a odpovědích. Na jakou otázku ti máme odpovědět? Nejsme psychologická poradna.

Edison

Ok. Tak jsi nám to řekla… A není Ti to blbý, sdělovat tady nějaký soukromí kohosi???

kurec

Ať si pokecá na lince bezpečí je to zdarma takže proč ne?