Kim tracie

Proč se moje kamaradka nechce přiznat?

Když jdeme s kamaradkou ze školy pořád se otáčí dozadu kdykoli někdo projde zvlášť když jde okolo nějaký kluk a když se jí zeptám jestli se jí náhodou nějaký kluk líbí nebo ji naznacim ze se nějak moc otáčí dozadu začne to až moc podezřele zapírat proto bych chtěla poprosit o radu jak poznám který kluk se jí líbí mám totiž o ni strach dříve se kamaradila se dvěma klukama kvůli kterým si dělala hrozne starosti prosim pomozte mi je to skoro jako moje sestra

Nejlepší odpověď
Fyzik

Holky, pozvěte se k sobě a večer nad tuplákem Kofoly a brambůrkama si popovídejte a svěřte se navzájem se vším. Tak se to dělá.

Další odpovědi
ivzez

Považuješ-li se za dobrou kamarádku, měla by ses podle toho chovat.
Měla bys svou kamarádku brát se vším všudy, měla bys chápat, že se
nechce se vším svěřovat, a neměla bys vyzvídat.

Jak by se ti líbilo, kdyby z tebe kamarádka tahala
odpovědi na otázky/témata, o kterých nechceš mluvit?

Obě dvě – ty i tvá kamarádka – máte právo na soukromí.
A obě dvě byste to měly respektovat.

mosoj

To ji chceš nařizovat, kam se má otáčet, nebo se tě ptát na koho se smí podívat ? Toto opravdová kamarádka nevyžaduje.

Slayer5

Dej jí trochu čas a časem se ti přizná co se jí honí hlavou. Hlavně ji dokaž, že ti může opravdu věřit a nezavrhneš ji potom co ti řekne, ale budeš stát při ní bez ohledu na to co ti řekne. A hlavně bys neměla mít nějaký výbuch smíchu nebo pohled co říká ,,To si děláš srandu!!!", až by ti to řekla.