jugurtik

Jaká je šance ,že moje kamarádka ,kterou už měsíc nemůžu vytáhnout z bytu ,přijde na narozeniny mého otce?

(vim otázka absurdní ,ale já už fakt nevím co mám udělat ,aby zvedla ten svůj líný zadek od počítače) Nutně žádám o POMOC!!!

Nejlepší odpověď
briketka10

přemlouvat, přemlouvat a přemlouvat
jsem také z těch línejch zadků a „vida“
zítra se chystám na Majáles 😁

držím Ti pěsti to je štěstí :)

Další odpovědi
Nevíteto?

Malá, jestli se tak chová jen k tobě, nebo je to leností nebude moc dobrá kamarádka, ale jestli ani jinak nechodí nikam může mít dost vážný psychický problém.

ivzez

Mizivá.
Nechce-li nikam chodit s tebou,
na narozeniny tvého otce
se z 99,99 % nalákat nenechá.

marci1

Šance je 50 na 50, ale přece jen preferuji, že když někdo nechce, tak ať zůstane tam, kde se u líbí ! 🙂

Houslovyklic

Z hlediska matematiky je pravděpodobnost přesně 50%.;-)
Ale vážně, záleží nejvíc na tom, jak dobře se s tvým otcem zná a jak moc si ho cení…
Mrzí mě to, ale obávám se, že tady ti nikdo moc nepomůže, všechno záleží na kamarádce… (Jestli se ovšem dá mluvit o kamarádce, když kvůli tobě nezvedne „ten svůj líný zadek od počítače“, jak píšeš…)