Avatar uživatele
anonym

Nechce být jen kamarád, jak se zachovat?

Potkala jsem kluka se kterým si skvěle rozumím ale fyzicky mě vůbec nepřitahuje…jak to udělat abychom byli jen kamarádi? On by chtěl něco víc ☹ Nevím jak mu to dát najevo, bojím se že ho ztratím což nechci protože si fakt dobře rozumíme…Sakra­..Jsem povrchní? Jaké s tím máte zkušenosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

To je právě to ženské umění, udělat si ze ctitelů nejlepší kamarády, ale nijak při tom jejich city nezranit. Zkušenosti mám v tomto smyslu skutečně bohaté, pracovala jsem většinou mezi muži, ale jednoznačná rada na to není. Já se třeba po padesáti letech dozvídám od spolužáků, jak moc do mne byli kdysi zamilovaní, ale ani teď si z toho legraci nedělám. Úplně nejlepší je mít kolem sebe celou partu kluků, ale k tělu si nepustit žádného z nich.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Proč píšeš během 10 minut stejnou otázku?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
frantisek1

Dobrý den,
s pohledu kluka bych to viděl asi takto: normálně mu to řekněte,žádný naznačování nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Pokud to nedokáže pochopit je to zamindrákovanej blbec a přátelství prostě bylo hezký ale skončilo.Zkus mu to v klidu říct a když nechápe jeho problém a zas až tak dobrej kamarád to neni.Podle mě je asi jenom nadrženej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
olaxD

Skus mu říct že ho prostě nechcešale ať není smutný a že budete pořád velcí kámoši ale že o něho moc nestojíš

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek