Sirifan

Hroutí se mi život. Co dělat?

Mám problém můj život jde pomalu ke dnu. Vůbec nemám chuť do života, Rodiče se hádají a mně v ničem nepodpoří. Holky které jsem měl rád a byl jsem k nim milý a hodný, chodí s největšíma „kreténama“ Co dělám špatně že když se k holkám chovám hezky tak nemá žádná zájem a chodí s někým kdo se k nim chová hnusně? Dál se mi zdá že už nemám žádné pravé kamarády, někteří mě za zády pomlouvají ostatní například když jdou ven tak se nikdy nestaví pro mně. Jediné co mně poslední dobou naplňuje je kolo na kterém se dokážu uvolnit a užívat si zapomenout na problémy ale zbytek života mně štve a nechce se mi žít. Co mám dělat nemám se ani komu svěřit se svými problémy? (Nejsem šílenec abych se chtěl zabít ale potřebuju pomoc) Díky

Nejlepší odpověď
vevinka007

Kašli na ty, co tě pomlouvají ;)
Začni žít od znova, stejně jako já :)
Najdi si nové kamarády, určitě jich je na světě spoustu a 1 pravý kamarád čeká na tebe.
Proč by ses měl bavit s někým, kdo tě za zádama pomlouvá?
Věř mi, že já si to taky zažila, nejlepší je se na ně vykašlat a žít si svůj život s jinými lidmi ;))

Říkám ti to ze své zkušenosti, taky jsem měla přiblblé kamarádky, které na mě dočista kašlali a rodiče se mi rozešli, už to nijak neřeším, mám nejlepší kamarádku a ta mi stačí..
Myslím, že není chyba v tobě, ale v nich, jsou spíše na jiné typy kluků a třeba jim zajímá něco jiného než tobě, to se stává.. ;) Neřeš je, najdi si jiného kámoše

Další odpovědi
Lorgins

Buď nad věcí. Nic jiného ti zřejmě teďkom nezbývá. Rodiče neřeš, nechej je být.. s tím, co mezi sebou mají, nic neuděláš. Když se hádají, tak pak nemají moc času a ani náladu na to tě podpořit, i kdyby tak moc rádi třeba i chtěli. Nezlob se na ně, taky nemají zrovna jednoduché období. Pak ti to určitě vynahradí :) Každý se v dnešní době rozvádí a hádá, tak už to v dnešní době hold chodí. Zajeď si na kole, provětrej si hlavu, hoď starosti za hlavu :) A to, že tě ostatní pomlouvají za zády? No a co.. oni ti za to nestojí a určitě si najdeš mnohem lepší kamarády na které se budeš moci v budoucnu v čemkoliv spolehnout a kteří ti zůstanou věrně stát při tvém boku až do konce tvého života :) Dej tomu čas, časem se všechno spraví. Ostatní to přestane bavit a ty alespoň díky tomuhle období vyzraješ a pochopíš ostatní věci mnohem dřív ;). Budeš protřelý životem, což se ostatním dívkám bude určitě líbit ;) Jinak.. dnešní holky jsou většinou povrchní a i když říkají, že by chtěli hodného a milého kluka, tak chodí s machrem, protože jsou ještě.. no, jak to slušně říci? :D ..Jsou prostě krávy. Dojde jim to všechno později, až budou rozumnější. Pak budou ty hodné kluky chtít, ale nebudou moct :) Možná, kdybys je trošku ignoroval a nebyl na ně tak hodný, tak by změnily postoj, ale kdo ví? Třeba by si toho ani nevšimly a bylo by to ještě horší? Nevím, vážně nevím, s tím ti nepomůžu. Holky prostě hodné kluky chtějí jenom jako kamarády, možná kdybys byl srandovní, tak by se všechno změnilo.. Nemohu to posoudit. Každopádně Ti držím palečky a přeji hodně štěstí, ať tady tohle období, máš co nejrychleji za sebou :) A kdybys chtěl, tak mi klidně napiš :) Já tě za zády rozhodně pomlouvat nebudu a budu tě mít ráda, takového jaký jsi :) Krásný zbytek dne :)

marci1

Vztah rodičů asi neovlivníš a nebudeš s nimi bydlet pořád. Tu pravou dívku teprve potkáš a pravé kamarády taky, uvidíš. Momentální stav nemůžeš brát za trvalý. Buď pořád svůj a vše to hezké teprve přijde.Držím Ti palce.

celie

Tak to se cítíš být tzv.,,na dně,,.Pokud nenajdeš přítele v nouzi tak se obrat na psychologa.Není to ostuda jak někteří lidé ,a hlavně je ověřené ,že cizímu se svěřuje lépe.Mě když je ouvej,pustím si písničky co mám ráda a vybrečím se..Je to uleva s momentálního vypětí,a pokud to jde vyspím se a druhý den je zase jiný.Rodiče že se hádají ty neovlivníš,jen tě to ubíjí.Jsou už dospělí nezapomen.Že jsi hodný a neváží si toho taky neřeš,hlavně zustan takový jaký jsi.Já vím lehce se to říká,ale nikdy v tom nejsi sám.Určitě je někdo poblíž koho jsi pořádně neviděl.A hlavně mysli na to že jsi zdravý a život máš ještě před sebou.

anonym

Ty holky si užijí své peklo a tomu věř, pak se rozvedou a budou hledat normálního chlapa. Vezmou si dacana který je různě bude týrat, znásilňovat své syny, krást jejich úspory, zkrátka vše o čem se dočteš v krimi rubrikách. Ono to tak funguje, ony ti to pak řeknou. Takže zatím můžeš čekat iks let, zatím si užívat volnosti, získávat náhled nad životem, sčetlost, a pak přijde ta pravá láska na zbytek života.