4cook

Máte skutečného kamaráda ?

Myslíte, že máte skutečného kamaráda/kamarádku ???

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
bolak

Nemám

Určitě ne, a připadá mi směšný jak lidi v mým okolí mluvěj o tom že jsou s někým kamarádi nebo dokonce přátelé, když jsou to vesměs lidi se kterýma choděj buď do hospody, na kafe a nebo jsou to kolegové v práci se kterýma si jdou zakouřit. Takhle podle mě přátelství nevypadá, ale jsem asi jedinej, kdo to takhle vidí, ostatní nademnou jen kroutěj hlavama, za takovýhle názory.

Další odpovědi
briketka10

Mám

jo jo mám mou sestru, ale jsme furt v
sobě, tak to bývá dvojčata, hádáme se
odmalička, jinak se milujeme to dá rozum
bez sebe ani ránu :)
a pak mám jednu holku se, kterou jsem
se seznámila na netu, kvůli tancování
známe se spolu víc jak 8 let
tu považuju za kamarádku chodíme spolu
na pivko, vínko, nákupy a na koncerty..
jinak jsem spíš samotářkej typ..

ale jedinýho věrnýho kámoše co mám je můj čičák Ufík :)
http://screen­shot.cz/Z0WN0/
Doplňuji:
áchjo vy jste mě všichni tak rozesmutněli

Kelt

Mám

Jedno přísloví praví: V nouzi poznáš přítele. Nebo Máš li přítele, máš víc než on. Záleží podle čeho to posuzuješ.

zzzzz

Nemám

Nemám, už víc než deset let. ☹
Chce se mi brečet, umřela při dopravní nehodě. Byla to ta nejlepší holka, jakou jsem poznala, milovala jsem ji.
Od té doby jsem nějak zablokovaná, mám sice spoustu kamarádu, ale nedokáži už mít s někým takový vztah, jako s Lucinkou. ☹

NikkiHeat

Nemám

Bohužel, v těžkých chvílích to nedali ((

Questman

Nemám

Doplňuji:
Bohužel.
Najít dneska nejlepšího kamaráda je věc skoro nemožná.
Svoje přátele se vybírám pečlivě a nerad se jich vzdávám ale nejlepšího kamaráda jsem měl upřímně naposledy v 5. třídě na základce. Pravý kamarád, který podporoval mé nápady a já jeho, kdybych u něj zazvonil kdykoliv během dne, všeho by nechal a šel se mnou, vždycky mi zvednul telefon, pokaždé rychle odpověděl na facebooku (common, tohle přece není tak těžký :( ), šel se se mnou ožrat i když druhý den píše písemku a byl v kontaktu kdykoliv, ne jen když se to hodí jemu samotnému se mi pořád najít nedaří. Lidi jsou holt potvory nevěrný a trvalé přátelství je pro ně moc velký závazek :(

zjentek

Mám

těžko rozpoznat- to se má přeložit jako nemám dvojka? Třeba jako pařba v Bankoku? :o

NelieM

Nemám

Doplňuji:
Nemám, poté co mě sklamala blízká osoba (sestřenice), o které jsem si myslela, že jí můžu věřit…

Luboš.S

Nemám

iceT

Těžko rozpoznat :)

ale spíš ne jak ano

Awe

Nemám

Teď už bohužel ne…Ale měl jsem dobrého kamaráda který byl jako můj bratr a taky jsem ho bral více než rodinu.Teď už nejsme v kontaktu kvůli pár věcem ale snad ho časem zase uvidím.Dnes už nevěřím nikomu,ani rodině (ta je horší než cizí)

Karelcz

Nemám

Doplňuji:
Jsem děsný sr*č :p

Poklička

Nemám

Mirdas

Mám

Kamaráda si nevybíráme, tím se lidi stalvají ve chvílích kdy opravdu potřebujeme pomoc.
Dokonce se s nimi nemusíme pravydelně vídat, ovšem jakmile nastane určitá nepříjemnost nehledí na své pohodlí, nebo případné výhody a pomůžou, třeba i dobře míněnou radou.

Zeptejme se sami sebe.
Jsme schopni i my jim tuto podporu, pomoc kdykoliv poskytnou?

Známých máme určitě každý z nás spousty.
Ovšem opravdový kamarád se stává málo kdo prověřený časem.

Jsem rád že opravdu kamaráda mám.

_

Ozzy21

Mám

Lorgins

Těžko rozpoznat :)

Reezo

Mám

cliwe

Nemám

Stingo

Nemám

I když se tváří, jaká je to kamarádka, já si opravdové přátelství představuju jinak. Ale je to i moje vina, že ani já nejsem schopná být někomu nejlepším přítelem…

zjentek

briketko nefňukej ..tak mrkni na Pařba ve Vegas, když tě Pařba v Bankoku rozesmutní

arygnoc

jednu kamarátku mám.

keď sa stane (stalo, stávalo, teraz už nie), že potrebujem pomôcť, síce frfle, ale je ženou činu.
našťastie som mohol tú pomoc aj vrátiť – a nerozmýšľal som.

je to veľmi zriedkavé, bez rozmýšľania niekomu veriť a pomôcť mu.
vážim si toho.

gagaga

a jeste jednu virtualni !!
( pak jeste bzzz, ale tu nechame tak trochu bokem ) :p

jinak ja mam , nejen ty kafickove , jak pise bolak :)

ja to " poznam " podle toho, ze jsou( a jsem zvana )na rodinne oslavy a nektere mam ze spoluzaku ze skoly..i zakladni ..( to jsou ty letita, kafickova ) :)
a ti opravdicky ..ty bych i nekdy nejradsi vymenila :
u nas to neni o lichotkach, ale oni ( ony ) me rikaji . nezer furt…, necum tak blbe .. , cvic.., uc se .. nesrkej ..
ja jim to oplacim tim, ze mam radost, ze se jim dari ( pardon…vlastne nedari .. ) , kdyz si kamaradka koupi kabat, kterej ji neslusi .. , kdyz si jeji manzel najde jinou .., kdyz prijde o praci …
proste jsme " opravdovi " pratele :p

  • iv-

briketka10

  • iv-

a co já si mi nevěrná ?? a Ann. ostatní ??
jén počkej to si za rámeček nedáš : ))