Jakou větu mám použít na vyznání lásky?

Rozhodl jsem se holce co se mi líbí říct co k ní cítím. Poradíte mi nějakou rychlou výstižnou větu kterou můžu napsat nebo říct. Nejsem moc zkušený.Prosím o radu. Děkuji
Doplňuji:
Vím že mám říct Miluji tě ale potřebuju poradit při jaké příležitosti to říct nebo jakou větu říct před tím. Protože jen vykřiknout miluji tě by asi nefungovalo

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ptáš se při jaký příležitosti. Tak třeba až bude něco povídat, tak se na ní zasněně a s jemným úsměvem zadívej a až se zastaví a zeptá se co je, tak jí to řekni. Anebo jestli nechceš hned jít se srdcem na dlaň, proč hned takhle silná slova, vždyť se stačí párkrát "nenápadně" zmínit, že je ti s ní moc fajn, pár upřímných milých pohledů, a potom že jí máš rád. Nemysli si, my holky nejsme jako vy, že co se nám neřekne, to nevíme. Neni přece slepá.

Další odpovědi:

Pokročilý

"Miluji tě" ženskou potěší, i kdybys to na ní hulákal ze záchoda... nepřemejšlej nad tim tolik. Ale pravda, pokud jí ještě nemáš dost "zpracovanou", možná bych začala něčím mírnějším. Říct jí, že se ti líbí, že bys jí rád poznal víc, klidně se romanticky rozkecej o tom, co tě na ní tak fascinuje...pozvi jí na rande někam na hezký místo, kde si můžete nerušeně pokecat...víš co, tohle je jedna z těch životních situací, kdy jsou klišé nejenom povolený, ale mnohdy spíš vítaný. A kdy jí to říct? No nejlíp někdy, až u toho nebude okouněť deset uculujících se kámošů. Jinak bych to až tak hluboce neřešila. Vhodná chvíle se vždy najde.

Zlatý

Jednoduché mám tě rád. A při jaké příležiti? To už musíš vystihnout sám :-)

Zlatý

Nepátraj po spôsobe. ak ju naozaj ľúbiš, tie slová prídu vo vhodnej príležitosti samé.
Riaď sa srdcom, to už tie správne slová nájde. Hľadanie spôsobu vyjadrenia lásky nemusí hneď vyjadrovať silu citu.
Doplňuji:
V jednom filme Lino Ventura išiel na návštevu svojej lásky, každé poschodie si hovoril inú vetu a keď mu otvorila dvere, povedal úplne paf, zabudol, čo chcel vlastne povedať... :)

Pokročilý

Stači řict miluju tě je to takove kouzelne slovo ktere sice nemá žadnou váhu , ale každý z toho šíli. Jinak pokud ji fakt miluješ tak to přijde samo stači to uplně obyčejně a upřimně řict. Jinak někde kde budete sami a nebo budeš myslet že ted je ta spravna chvile.

Diskuze k otázce

Sirifan

To jo ale při jaké příležitosti to mám říct nebo nějakou větu před Miluji tě! Myslím že když se budem bavit a já řeknu Miluji tě tak to asi nepude.Prosím poraď

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.