Jak mám oslovit holku ze školy?

Často se objevují dotazy typu-Jak mám oslovit holku, která se mi líbí atd..Chtěl bych se zeptat..co myslíte vy?..dám příklad na sobě...dejme tomu, že se mi líbí holka ze školy. Každý den okolo sebe procházíme, ale na to, abych něco udělal, nemám dost odvahy. Nepřijdu k ní jen tak a nezačnu s ní konverzovat...Berme předpoklad, že nemám facebook ani podobné internetové sociální sítě. Jaký je Váš názor?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A což ji prostě pozdravit, ahoj,já jsem .....

Další odpovědi:

Ne ne ne žádný facebook ... Musíš poznat jestli se jí alespon trochu líbíš (Usmějete se na se be apod.) Potom už to je jednoduchý musíš si říct že když tě odmítne tak se nic nestane .. Pokud je alespon trochu inteligentni nikomu to neřekne a budete kamarádi.. Jdi za ní po škole nebo o přestávce a řekni jí že se ti líbí nebo že by si jí chtěl někam pozvat... Stačí klasické Čau,Nezajdeme spolu někam ?? Chtěl bych tě víc poznat ... Určitě řekne ANo ..Nejdůležitější je se NEstydet pokud se nestydíš MÁŠ to v kapse .... WHO I AM

Zlatý

Tak to je problém mnohých chlapců celý život. Tak si z toho nic nedělej. Usměj se na ni, vyndej z tašky zmrzlinu (případně jinou laskominu - okurku, salát, květák te´d raději ne) a pozvi ji na ni. A když ti dá košem - toho se všichni bojíme, že budeme vypadat jako pitomci, tak tu zmrzlinu hned dej kámošce.
Ale vážně - neboj se jí pozdravit a třeba se jí nabídnout doprovod, pozvání na nějakou akci školy, občanského sdružení, na pouť, te´d se dělají akce ke Dni dětí, tak se jí zeptat jestli by nechtěla pomoci s organizací apod. (když kývne, tak na většině akcí šikovné lidi pořadatelé uvítají - jen si předem zjisti co kdo kde dělá. Také se lze zeptat její kamarádky jak se věci mají a případně aby ti pomohla s ní se seznámit. A když, tak zbal kamarádku - ty bývají kolikrát lepší než ten vysněný idol.
Zeptej se někdy na odpovědích a´t ti pánové napíší jak se cítili když poprvé oslovovali svůj vysněný idol. Mám za to, že většina napíše - rudí jako rak, pot na zádech, sucho v krku, připadali si jako kdyby měl nastat konec světa a potom na ty chvilky většina v dobrém vzpomíná i když idol se bavit nechtěl.

Pokročilý

Kanovka: píše,že nemá facebook :)))

Bronzový

Mně se osvědčil okamžik překvapení. Lze např. vyvolat v její přítomnosti s kámošem hádku ohledně nějaké kraviny ze školy, tvářit se zoufale, rozhlédnout se kolem sebe a zařvat "hele, Lucka - zeptáme se jí, jak to je, debile".

Nevím, kolik ti je let, ale dá se to řešit taky např. společnou návštěvou hospody. Já, když jsem chtěl nějakou holku vytáhnout do hospody, a to v širší společnosti, tak jsem obešel třeba 10 lidí, všem jsem nakecal, že všichni ostatní (těch zbylých 9) jdou dneska do hospody. Typicky potom všichni přišli, aby jim nic neuteklo (ačkoli se původně nikomu nechtělo). No a do této skupiny můžeš zařadit i tu svou milou.

A Facebook nebrat. Na tom bys to sbalení mohl taky založit. Třeba přijít za ní a říct: "Hele Lucko, já vím, že je to dneska už totálně out, ale nemám Facebook, tak jsem si s tebou chtěl popovídat normálně z očí do očí, jak se to kdysi dělávalo." Uvidíš, že bude u vytržení.

Pokročilý

v dnešní facebookové době si myslim, že by se to dalo řešit přes facebook. Napsat jí třeba kvůli něčemu jinému a psát každý den až se o ní dozvíš dost věcí. Pak už se stačí jenom pozdravit na chodbě a dát se do řeči...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.