Pantoflak

Jak mám oslovit holku ze školy?

Často se objevují dotazy typu-Jak mám oslovit holku, která se mi líbí atd..Chtěl bych se zeptat..co myslíte vy?..dám příklad na sobě…dejme tomu, že se mi líbí holka ze školy. Každý den okolo sebe procházíme, ale na to, abych něco udělal, nemám dost odvahy. Nepřijdu k ní jen tak a nezačnu s ní konverzovat…Berme předpoklad, že nemám facebook ani podobné internetové sociální sítě. Jaký je Váš názor?

Nejlepší odpověď
tom004

A což ji prostě pozdravit, ahoj,já jsem .....

Další odpovědi
anonym

Ne ne ne žádný facebook … Musíš poznat jestli se jí alespon trochu líbíš (Usmějete se na se be apod.) Potom už to je jednoduchý musíš si říct že když tě odmítne tak se nic nestane .. Pokud je alespon trochu inteligentni nikomu to neřekne a budete kamarádi.. Jdi za ní po škole nebo o přestávce a řekni jí že se ti líbí nebo že by si jí chtěl někam pozvat… Stačí klasické Čau,Nezajdeme spolu někam ?? Chtěl bych tě víc poznat … Určitě řekne ANo ..Nejdůležitější je se NEstydet pokud se nestydíš MÁŠ to v kapse … WHO I AM

venkovan

Tak to je problém mnohých chlapců celý život. Tak si z toho nic nedělej. Usměj se na ni, vyndej z tašky zmrzlinu (případně jinou laskominu – okurku, salát, květák te´d raději ne) a pozvi ji na ni. A když ti dá košem – toho se všichni bojíme, že budeme vypadat jako pitomci, tak tu zmrzlinu hned dej kámošce.
Ale vážně – neboj se jí pozdravit a třeba se jí nabídnout doprovod, pozvání na nějakou akci školy, občanského sdružení, na pouť, te´d se dělají akce ke Dni dětí, tak se jí zeptat jestli by nechtěla pomoci s organizací apod. (když kývne, tak na většině akcí šikovné lidi pořadatelé uvítají – jen si předem zjisti co kdo kde dělá. Také se lze zeptat její kamarádky jak se věci mají a případně aby ti pomohla s ní se seznámit. A když, tak zbal kamarádku – ty bývají kolikrát lepší než ten vysněný idol.
Zeptej se někdy na odpovědích a´t ti pánové napíší jak se cítili když poprvé oslovovali svůj vysněný idol. Mám za to, že většina napíše – rudí jako rak, pot na zádech, sucho v krku, připadali si jako kdyby měl nastat konec světa a potom na ty chvilky většina v dobrém vzpomíná i když idol se bavit nechtěl.

dougie

Kanovka: píše,že nemá facebook :)))

Kanovka

v dnešní facebookové době si myslim, že by se to dalo řešit přes facebook. Napsat jí třeba kvůli něčemu jinému a psát každý den až se o ní dozvíš dost věcí. Pak už se stačí jenom pozdravit na chodbě a dát se do řeči…