Jak sbalit holku které je 12 ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Dvanáctku nebalit,dvanáctka je dobrá na pití.
Doplňuji:
Samozřejmě řádně vychlazená

Další odpovědi:

Zlatý

Michale,co to meleš? Proč by nemohl sbalit holku ve věku 12 - ti let? Já jsem sbalil dívenku ve věku 6 - ti let (mě bylo 7) a nepomyslil jsem na to co ty! Znám případ,kdy 18 - ti letý jinoch se přátelil teprve s 11 letou dívkou,počkal si až bude plnoletá,vzal si ji,ale nakonec se manželství rozpadlo,proto že chlast mu byl přednější než manželka!

Zlatý

záleží kolik je tobě - můžeš jí nabídnout kamarádství ,jasně co taky v tomto věku jiného.....

Zlatý

Tu NEBAL ta je POD ZÁKONEM a ještě by jsi byl obviněn z pedofílie a skončil by jsi v detenčním ústavu (to je kombinace psychiatrické léčebny a vězení)

Pokročilý

Počkat 3 roky a pak sbalit, stejně by to nebyl vztah, když je jí 12, mnoho věcí nechápe,mnoho věcí nemůžeš.

Ale do detenčního ústavu bys nešel, ty zejí prázdnotou, se neuchytily. Ale je fakt, že bys mohl být obviněň ze sexuálního obtěžování. Ovšem jestli sám nejsi ještě pod zákonem.
Doplňuji:
Samozřejmě je to možné, ale velmi nepravděpodobné, že z toho vztahubude něcovětšiho,podle mě ve věku 12ti let je na to ještě brzo. Ale lásce člověk neporučí :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.