NeroxBlack

Jak sbalit holku které je 12 ?

Nejlepší odpověď
sevos

Dvanáctku nebalit,dvanáctka je dobrá na pití.
Doplňuji:
Samozřejmě řádně vychlazená

Další odpovědi
anonym

Michale,co to meleš? Proč by nemohl sbalit holku ve věku 12 – ti let? Já jsem sbalil dívenku ve věku 6 – ti let (mě bylo 7) a nepomyslil jsem na to co ty! Znám případ,kdy 18 – ti letý jinoch se přátelil teprve s 11 letou dívkou,počkal si až bude plnoletá,vzal si ji,ale nakonec se manželství rozpadlo,proto že chlast mu byl přednější než manželka!

hanulka11

záleží kolik je tobě – můžeš jí nabídnout kamarádství ,jasně co taky v tomto věku jiného.....

Michal Kole

Tu NEBAL ta je POD ZÁKONEM a ještě by jsi byl obviněn z pedofílie a skončil by jsi v detenčním ústavu (to je kombinace psychiatrické léčebny a vězení)

meTTax

Počkat 3 roky a pak sbalit, stejně by to nebyl vztah, když je jí 12, mnoho věcí nechápe,mnoho věcí nemůžeš.

Ale do detenčního ústavu bys nešel, ty zejí prázdnotou, se neuchytily. Ale je fakt, že bys mohl být obviněň ze sexuálního obtěžování. Ovšem jestli sám nejsi ještě pod zákonem.
Doplňuji:
Samozřejmě je to možné, ale velmi nepravděpodobné, že z toho vztahubude něcovětšiho,podle mě ve věku 12ti let je na to ještě brzo. Ale lásce člověk neporučí :)