M_Petr_M

Jak odmítnout holku?

Mám 2 holky (pracoval jsem radši na dvou), ale teď se bojím jednu odmítnout, aby to neranilo druhou. Obě mě považují za jejich kluka, ale teď už to časově nestíhám a nechci lhát. Poradte prosím.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Odmítni obě a pokračuj v masturbaci – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolikrat-za-den-je-spravne-onanovat

Další odpovědi
miroslav.bk

Jo, hochu, to je holt „riziko povolani“. Drive nebo pozdeji to dopadne tak, ze nebudes mit ani jednu (prijdes o obe) a skoncis sam. Karma.