Nechápavé

Je lepší běhat navečer (21:00–21:30), osprchovat se, spát…, nebo přes den??

Je lepší běhat navečer (21:00–21:30), osprchovat se, spát…,
nebo pres den??

Nejlepší odpověď
gecco

Je to individuální a v zásadě úplně jedno, ale je velmi vhodné běhat denně ve stejnou dobu, tělo si na pravidelný rytmus navykne…
😉

Další odpovědi
Mortin

Sestra to vždy dělá tak, že ráno si přivstala a šla běhat před školou. Unavená nebyla, můžeš to zkusit též, poté se osprchovat, nachystat do školy, nasnídat atd… :)

štamgast

Nejlepší je neběhat vůbec.

anonym

Spousta lidí chodí běhat ráno, prý je ta hodina běhu dobije více, než kdyby ještě hodinu spali. Prý je dobré běhat okolo 17:00 ale asi to je jedno. Hlavně neběhat s plným žaludkem:)

bolak

Jako zastánce střídmého sportování tvrdím, že běhat by se mělo maximálně na autobus a na velkou.

Muffz

Ideální pro spalování tuků je běhat ráno na lačno. Po odběhání přijít domů, protein, sprcha, po půl hodince snídaně (pokud si dotyčný nevystačí s proteinem).
Pokud chce člověk běhat na kondici a víc vydržet, tak je lepší běhat odpoledne, kdy už v sobě má dostatek sacharidů, které mu dodají energii.
Běhání v tuhle večerní hodinu bych nedoporučoval, tělo má za celý den už všeho dost a je dost možné, že nebude chtít spolupracovat a buď ti bude špatně nebo nebudeš moct usnout vůbec.

anonym

Podle počasí a úrovně kriminality v dané oblasti :)

ReHu

Asi nejvhodnější doba je ráno, dopoledne.
Lépe se nastartuje metabolismus.
Ale jinak, běhej, kdy ti to vyhovuje. Je ne po jídle.
Před spaním to také nejvhodnější není. Před spaním je lépe se zklidnit, ne rozpumpovat.