slady

Formátování flash disku

Jak naformátovat flashdisk z fat32 na ntfs upozorňuji že už přes tenhle zpusob už jsem to zkoušel: Tento postup již popisuje jak naformátovat např. flash disk přímo na NTFS. Vymaže tedy na ní všechny stávající soubory! Otevřete „Tento počítač“ a klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu flashky a dejte „naformátovat“, pokud je zde v kolonce „Systém souborů“ na výběr NTFS, je situace jednoduchá. Pokud máte na výběr jen FAT či FAT32, zkuste následující: Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu flash disku a zadejte „Vlastnosti“ přejděte na kartu „Hardware“, vyberte z nabídky „Disková jednotka“, která odpovídá flash disku, dále klikněte na „Vlastnosti“ > „Zásady“ a přepněte z „Optimalizovat pro rychlé odebírání“ na „Optimalizovat pro rychlost“ > OK. Pak již disk podle výše uvedeného postupu půjde naformátovat na NTFS, po ukončení formátování si opět přepněte na „Optimalizovat pro rychlé odebírání“.
Doplňuji:
Omlouvám se chci naformátovat usb flsah disk z fat 32 na NTSF…

Nejlepší odpověď
rynek878

zde to máte ,jak postupovat:

Zdroj: http://www.n3b­.cz/jak-naformatovat-flash-disk-na-ntfs/

Další odpovědi
Bumbes

Tento způsob zanechá a nepoškodí data uložená na FD:
Převod svazku do systému NTFS z příkazového řádku
Otevřete okno příkazového řádku.
V okně příkazového řádku zadejte následující příkaz:
convert písmeno_jednotky: /fs:ntfs

Například zadáním convert D: /fs:ntfs naformátujete jednotku D: formátem NTFS.

Poznámky

Chcete-li otevřít příkazový řádek, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, přejděte na položku Příslušenství a klepněte na položku Příkazový řádek.
Pomocí tohoto příkazu můžete na svazky systému souborů NTFS převádět svazky FAT nebo FAT32.

GangstaHelper

A Vaše otázka?

DusanOrlik

Otázka zní takto: Jak naformátovat flashdisk z fat32 na ntfs?

Miroslavst

To je konstatování nebo otázka?
Nikde nevidím otazník, takže to otázka nebude.

slady

Omlouvám se chci naformátovat usb flsah disk z fat 32 na NTSF…