jiri2105

ntfs nebo fat 32

Mam novy hdd a je tam doporučení naformátovat na ntfs. Bude pak použitelný při připojení k dvd přerávači přes usb? Např. avi atd. A k čemu se má rozdělit? Nebo tam mám nechat fat 32? Zkopíruju na něj dvd 4,7 Gb když píšou že větší soubory než 4Gb nepodporuje?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Já bych zas tak určitě, Retko, neodpovídal. Podle mého názoru s velkou pravděpodobností ten přehrávač fungovat nemusí. Musíte projít dokumentaci toho přehrávače.

Fakta: Na disk s FAT32 nenahrajete soubor větší než 4GB (ale chtěl bych vidět AVI, co má 4 GB). U DVD videa to problém dělat nebude, to je rozděleno na několik souborů.

Další odpovědi
Retko

Urcite NTFS.

Tady mas neco malo na overeni/porovnani.

Zdroj: http://kladivo­.rozpuk.cz/nas­taveni-pociatce/26-rozdil-mezi-fat-fat32-ntfs