Kura

Jak udělat, aby se SD karta nebo flash disk tvářil(a) jako HDD ?

Potřebuji vyzkoušet nahrávání z TV, ale TV podporuje jen HDD. Dočetl jsem se, že jde SD karta (nebo flash disk) naformátovat tak, aby si TV myslela, že se jedná o HDD. Ale nevím jakým programem.
Doplňuji:
Jedná se o TV LG.
Připojím-li do slotu USB flashku 32GB, vůbec o ní TV neví.
V návodu se píše, že tento slot, který je pro nahrávání záznamu, podporuje jen HDD nad 32GB do 2TB.
Právě potřebuji vyzkoušet nahrávání, abych věděl, že investice do externího HDD nebude na nic. A na jednom fóru jsem se dočetl, že se dá flashka předělat tak, aby se tvářila jako HDD a tím bych to mohl vyzkoušet to nahrávání.

Odpovědi
Dochy

Napiš jaká televize a jaké máš k dispozici sloty pro kartu (harddisk).
Pokud USB, pak většina redukcí USB-cokoli paměťového se k TV bude hlásit jako mass storage, což by TV snad měla zvládnout.
Je možné, že karta bude muset být předem naformátována (ale i to by snad měla TV umět)

anonym

On se tak tváří.
Pokud to nestačí, je možné příkazem subst
Vytvoř si na něm adresář a buď v příkazovym řářádku nebo v souboru jménem třeba „nazev.bat“ a zadej
%windir%\System32\sub­st.exe j: f:\adresar
Kde:
„J“ je požadované jméno disku
„F“ je aktuální jméno flash
„adresar“ je jméno adresáře na flash
Výsledkem je další disk jménem J

anonym

Vraž to do TV a dej nahrávat, nabídne ti formátování. Pokud to provedeš, tak ji zase nepřečteš v PC. Je to ochrana. Můžeš nahrávat a přehrávat v TV, v PC to nejde, nenajde flešku, jedině zase po formátování.

Hamon

Yanek1: opravdu televize jede na Windows?

Dochy

LG je trochu široký pojem. Když napíšeš přesně typ, můžem zkusit něco vyštudovat. Jinak spíš hledej rady někde na fóru, šance že se tu objeví někdo, kdo zrovna s LG nahrává na flash a má pdoobný typ TV není moc velká