Fast Food ??

Komu z Vás tohle jídlo chutná..někdy teda spíš skoro vždy jsou v takovýchto podnicích fronty aby jsme si mohli dát jídlo s fritézy..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Fronty a fakt, že spoustě lidí takové jídlo chutná jsou způsobeny našimi dávnými instinkty - vzhledem k tomu, že jsou jídla smažená, mastná a dá se říct, že se po nich "tloustne", probouzí podle některých vědeckých studií instinkty zakořeněné v člověku od dob, kdy jeho hlavní životní náplní bylo sehnat jídlo, aby přežil. Čím výživnější jídlo tehdy sehnal, čím víc se mu podařilo v průběhu teplých měsíců přibrat, tím vyšší byla naděje, že přežije období méně příznivá, zimní.

Dnes už na zimu tloustnout nepotřebujeme, ale tyto instinkty v sobě máme stejně zakořeněné a na podobné jídlo tedy reagujeme tak, že ho vyhledáváme. K tomu jsme však navíc vybaveni moderními poznatky a vědomostmi o tom, že toto jídlo není zdravé, kterým onen pravěký instinkt dokážeme utlumit - pokud chceme.

Další odpovědi:

Bronzový

Rychlé občerstvení (též fast food podle originálního pojmenování v angličtině) je druh veřejného stravování, založený na rychlém výběru, prodeji a konzumaci stravy.

Jen těžko tedy můžeme v tomto zařízení hledat např.: Bio těstoviny s Ragú z antilopy na rozmarýnu a pečené cibulce, Filet z candáta s jemnou francouzskou omáčkou nebo Mušle na portském víně se šunkou a smetanovým přelivem...

Hold fritéza je rychlovka a dnes se šíleně spěchá... já osobně si ráda zajdu na večeři do kvalitní restaurace na výše zmíněné lahůdky, ale když mám stihnout rychlý oběd bez zbytečných cirátů klíďo zajdu i do mekáče či KFC :-D

rychlé občerstvení

Stříbrný

Mě osobně nikdy moc nechutnalo. Pokud jsem někdy musela v něčem takovém jst, obvykle jsem si dávala saláty. Posledn dobou mi to ale naštěst nehroz.

jak kdy. Když mám opravdu hlad a nemůžu si časově dovolit sednout si do restaurace, tak je to určitě vhodná varianta. Občas z nich jídla nejsou špatná, i když pravda je, že zdravá taky 2x nejsou.

Mě tato jídla nechutnají a proto tam nechodím.Ale nikomu to nehaním,když jim to chutná...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.