Dotaz o tetování

Ahoj, mám malý tetování, ještě si ho budu dodělávat. Jehla byla nová, a tuš taky, pomazaný několikrát mastičkou a zatím vypadá v pohodě. mohlo by se to zanítit? Co mám dělat pro to, aby se to nerozmazalo? Vím že už nikdy nezmizí, že jsem blbá, a že se mi pak třeba už nebude líbit, tak si prosím nechte urážlivé odpovědi:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě ti dal tatér instrukce,jak o tetování pečovat,tak dbej jeho rad a všechno bude v pořádku!

Další odpovědi:

Zlatý

Tak hele ja po sobe nectu co pisu ...ale toto .. Jehla byla nová, a tuš taky.. uz si proboha nic nedodelavej !!! budes vypadat jak krimos ... urcite ti to nedelal nikdo z oboru nebot ..lidi co to delaj maji snoje pravidla ....barva se ti po case rospije a bude to vypadat otresne ...!! tus se opravdu nehodi na zdobeni kuze ...!! Mozna pro ty paka z kriminalu kde nic jineho neznaj ...
Urazlive odpovedi ...podivej ja v zasade memam vubec nic proti zdobeni kuze ..sam mam skerifikaci ...ale delal mi ji odbornik a ne zadny pako ze ziletkou ..
Zanitit se to samozdrejme muze .. kdyby jo tak pouzij framykoin v lekarne ho koupis kolem 50 Kc ...
jinak souhlas s ocko.... mohla jsi to dat do doplneni sve minule otazky ...!!!
Doplňuji:
Hanny 2 ...tak tater to urciite holcine nedelal ...je ji 12let ..a urcite by ji to nedelal jehlou a tusi ....!!

Pominu otázku tetování, ale zaměřím se na dotaz samotný - kde jsi si v instrukcích přečetla, že se sem takto vkládají otázky? Doufám, že ti tu slátaninu někdo rozumný smaže. Toto je už skutečně vrchol, jak si někteří noví uživatelé zásadně pletou poradnu s kdoví jakým hybridem.

Pokročilý

Řádně mazat, neškrabat. Po pár dnech ze začne vylučovat barva z vrchní části pokožky, která se obnovuje. Nepanikařit, počkat.

Pokročilý

Tuš? A ještě to chceš dodělávat? Když nechceš,nebudu ti nadávat,ale bejt tebou okamžitě letím k doktorovi! Tuš je jedovatá a to že si měla čistou jehlu nic neznamená.I většina narkomanů dnes používá jednorázové inzulínky a jak dopadají !!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.