vlastina

Dámy, líbí se Vám tetování?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ano, líbí. U některých členů naší rodiny byste ho našla.

Další odpovědi
iceT

LED uplne presne vystihla,co bych napsala i ja.
Tetovani mam taky,maly na kotniku a uvazuju o dalsim,ale pry je to jako droga,kdo ma jedno,chce dve a pak dalsi a dalsi az uz neni kam kreslit,takze radsi uz ne.

anonym

pokud je dobře udělané a je to něco co nemá každá druhá nebo druhý tak ano

led

najprv pozriem:
čo to je ?
kde to je ?
ako je to urobené ?
hodí sa to k postihnutému(pos­tihnutej) ?
ak na všetko odpoviem „Ano“, potom môže byť

aramah

Ale ano u mladých lidí proč ne,možná to říkám jen proto že dcera má ,sice malinký schovaný ale je tam.

IvankaJB

Mě se tetování celkem líbí, ale musí být hlavně malé a né na první pohled viditelné ;) líbil by se mi třeba malý motýlek, nebo růžička,cokoliv hlavně aby to bylo nepatrné

BEAES

Malé decentní na správném místě určitě. Ale já ho nemám, bojím se bolesti a nesnáším injekce.

Martina S.

U žen se mě líbí když je na místě které není trvale viditelné. Také jedno mám a o jiném neuvažuji.

verka

Některé kresby jsou krásné, ale lidské tělo jako podklad nemohu přijmout. Navíc v historii měly tyto módní trendy opodstatnění, kdyby dnes lidé věděli jaké, možná by si to rozmysleli.