BEAES

Domácí přesnídávka

Máte někdo spolehlivý recept na domácí dětskou přesnídávku? Urodilo se letos dost broskví, tak bych to zkusila…

Nejlepší odpověď
pondělí

oloupat,odpec­kovat,rozvařit s cukrem,rozmi­xovat,zahustit,piš­kotem,nebo škrobem,i kukuřičná mouka je dobrá,a zavařit klas.spůsoběm.
A JEŠTĚ RECEPT PRO STARŠÍ DĚTI,DÁT I S PECKAMA DO KÁDĚ,NECHAT VYKVASIT A VYPÁLIT,MŃAM­........

Další odpovědi
ReHu

Já ji tedy nedělala, ale předpopkládám, že se rozmuxují, popř. přisladí, zahřejí a ve skleničkách pak běžný postup.
Kamarádka je dělala, zkusím to zjistit.

elektrikář

Rozvařit a nechat zahustit odvařením ve velkém kastrole.Dělal jsem jí ze všeho,z padaných jablek a hušek .Rozvařil v tlakáči. Propasíroval přez cedník a vylovil nějaká zapomenutá zrníčka.Pro zpestření jsem do skleničky přidal zavařenou višeň nebo švestku a řez pomeranče.Dát do skleniček a klasicky zavařit.