ReSet

Copak je to za pavouka?

Dobrý den, při dnešní inventuře materiálu jsem na zahradě mezi prkny našel tohohle pavouka, nikdy předtím jsem ho neviděl, tak se chci zeptat jestli někdo neví copak je to za druh.Napadlo mě nějaký druh křižáka. Prkno mělo tloušťku 25mm. PS: Pavouka jsem hodil do křoví nejsem zastane jejich zabíjení, spíš mě to jen zajímá. Díky K

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je to samice křižáka – ten vzor kříže z bílých teček je celkem viditelný. Jinak potlesk za nezabíjení pavouka, protože on za nás vybije spoustu jiného otravného hmyzu, který STOJÍ zato zabít, přičemž pro člověk je neškodný! ;) :)