Andy.vlk

Pastička na myši

Slyšela jsem, že existuje pastička na myši do které se myš chytí živá. Něco jako malá klícka. Existuje opravdu taková pastička na myši? Pokud ano kde se dá koupit?

Nejlepší odpověď
verka

Je to taková klícka a vtip je v tom, že dovnitř se dostane myška drátěným otvorem, ovšem ten se dovnitř zúžuje a zpátky se tak myška neprotáne.Zůstane tam živá, krásná s korálkovýma očičkama. Copak s ní budeš dělat?
Koupit možná v železářství nebo na nějakém jarmarku.

Další odpovědi
Bumbes

Těch je…:
http://www.driml-napajecky.cz/?p=zbo­zi&id=519
http://lidkachov­.sweb.cz/pasti­.htm
http://www.bru­fus.cz/past-na-mys-domeckova-ean11044-skup999173.php

Honzucha

Jo takovou past měl můj děda jenže jsem jí už dlouho neviděl a asi se někde ztratila. Byla to taková malá klícka asi velikosti plechovky s otvorem nahoře, který byl tak zužen, že myš vlezla dovnitř, ale ven už ne.
Dole bylo otvírací dno, které se vysunovalo. Musel jí koupit hrozně dávno. Když sem se díval na internet, nikde jsem ji nenašel tak nevím.

Elekrikář

Klecová pastička se dá běžně koupit v kovomatě a zahradnických potřebách.Horší je co potom ze živými myšmi.Za A je topit za B je nosit do školy, jako jsme to dělávali za mlada.

led

Rada starej mamy:
Netreba kupovať. Položte si kvetináč (alebo nejakú nádobu hore dnom. Podložte ho z jednej strany drievkom (alebo kolíčkom na prádlo) donútra k zadnej stene – čo je na zemi – dajte pekne voňavý syr… a čakajte. Hladná myška-zvedavec vbehne dovnútra, aj hľa nemôže von. zavadila o paličku kveináč sa zavrel.
Čo ďalej s myškou, záleží od vás 🙂