konemy

Jak vycvičit mladšího bratra, aby poslouchal na slovo?

Nejlepší odpověď
gecco

Spíše vycvičíš starého psa, než mladšího sourozence…
😉
Mám to vyzkoušené…
😉

Další odpovědi
marci1

Copak je pejsek? Spíše ho nauč, aby k Tobě „vzhlížel“. 🙂

Awe

Dát mu parkrát přes držku, naopak když udělá co se mu řekne dát mu třeba piškota

Lurius

Vycvičit :D Když zlobí tak ho postraš nebo mu odepři to co má nejradši ale musíš taky odměňovat za poslušnost jinak to nebude fungovat :) Fyzické tresty bych nechal na rodičích…

A pamatuj že pokud na něj budeš zlá, tak ti to později vrátí ;)

lexx

důvod ? paní (slečno) krotitelko ?

redy

Začala bych – lehni, sedni, následně aportovat, a zůstaň.
Taky záleží, kolik mu je let, jestli je přes čáru, nehne s ním ani stádo volů, natož ty 🙂

hanny 2

To si ho chceš jako „zotročit“? Trochu nelidské,nee?

ivzez

Na tuto otázku můžu odpovědět pouze otázkou:

Jak vycvičit starší sestru,
aby začala používat mozek (= přemýšlet)
a nechtěla „cvičit mladšího bratra“?

anonym

Nevím o kolik je mladší, ale zku jít příkladem. Neodmlouvat rodičům, s ním se dohodnout na nějaké práci…nevím jak to máte doma, ale já utřu nádobí, ty ho uložiš nebo obráceně…zkrátka jít příkladem i v práci.
Ale jak říkám, o kolik je mladší?Můžeš mu dávat úkoly adekvátně k věku.Něco jiného je o rok a něco jiného je o 5 a více let.

gagaga

zkusila bych to na nej jako na pejska..
koupila bych pochoutky :), a davala mu pokyny :p

  • iv-