Tomaspod

Doma mám stovky mrtvých mušek. Co jsou zač a co proti nim pomáhá?

Dobrý den. Objevily se mi musky ve velkém množství po celém bytě. Nevím, kde se vzaly a ani kdy. Po celém bytě. jsou mrtvé. Pod gaučem pod lednici, prostě všude. Stovky mrtvých musek.
Po nějaké době hubeni biolitem ve spreji se mi podařilo celkem vyhubit. Našel jsem je i v akváriu, kde měly vajíčka. To jsem musel zrušit. Velké dospělé mouchy jsou tak do 3 milimetrů a ty nejmenší tak milimetr. Vypadá to jako smutnice. V byte bydlím měsíc a nemam tady žádný volný přístup k jídlu ani ovoci. Po likvidaci a úklidu celého bytu nacházím mrtvé musky jen tak do deseti mrtvé. Dneska sem nasel jen na záchode. Tak jsem koukal a objevil jsem asi tři musky v odpadu záchoda.
Doma sem používal Biolit a Reif do zásuvky. To nepomáhá. Vařil jsem ocet a taky nic. Mucholapky zbytečné.
Přikládám fotky. Snad dneska po úklidu WC bude klid. Díky za komentáře a rady
Nevím, kde se vkládají fotky. Mam je na FB jako veřejné.

Odpovědi
Kepler

A nejsou to octomilky? Bez obrázku těžko říct. Stačí zkopírovat a vložit odkaz na tu stránku fb.

Mimozemšťan

Buď pochází z akvária anebo ti předělávají elektřinu na proud, a když nacházíš do deseti nebo i do jedenácti, nebo i do dvanácti hodin, tak pak je ale padla, dál nedělej, to ti nikdo nezaplatí.
Na tu mrtvou krysu co ti sedí v mezistěně ve sporáku si zapoměl co, tu už tam nech, ta se vypeče.