leonessa

Pavouci Skákavky

Koušou čeští pavouci? Kousli vás někdy? A setkali jste se někdo se skákavkou, kousla vás někdy?

Nejlepší odpověď
kropitko

ne nikdy mě žádný nekousl…a to jich mám plnou chajdu,mám je ráda,to jsou mazlíci.

Další odpovědi
anonym

Skákavku rudopásou jsem neviděl,žije na nejteplejších místech. U nás. Copak čeští pavouci.Oni se sem stěhují díky změnám klimatu i potvory z subtropů.A ti už asi budou i jedovatí.

atriplex

Naši pavouci nekoušou a co se týče skákavek, tak krom zmíněné vzácné červené skákavky, jich existuje několik dalších hojných druhů. Je to běžný pavouk.