Sirifan

Co si o tom mám myslet?

Ahoj mám takovou zvláštní otázku ale dost mně to trápí, jedna holka ze školy mi napsala že se jí líbím asi týden jsem si psali atd protože už byli prázdniny a ona odjela nemohli jsme se sejít tenhle týden jsem zase byl pryč já a pořad jsme si jen psali ale i to bylo krásný včera jsem jí ale napsal že mám jeden den než ona zase odjede jestli se nesejdeme neodepsala druhý den jsem jí psal SMS jestli se něco nestalo na tu jsem taky nedostal odpověd SMS jsem poslal ještě jednu a místo obvyklé slohovky mi napsala jen NIC. Co si mám myslet neodepisuje, chová se jinak já nevím co se stalo? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Pájo

Lze se jen dohadovat. Proč jí nezavoláš a pořádně se jí na to nezeptáš? Je tak snadné špatně pochopit i dobře míněnou sms. SMS je určena pro krátké zprávy, nepíší se jí romány… to na ni nemáš email, že to musíš řešit právě smskama?

Další odpovědi
anonymmm

Souhlasím, zavolej jí a narovinu se jí zeptej, co se stalo. ;)

Bobík147

Třeba má své dny…
Budu souhlasit s ostatními, zkus jí zavolat. Pokud nijak nereaguje, tak jí hlavně nezačni otravovat ještě víc a napiš jí třeba až další den.

martas93

Normálně pochlapsku jí zavolej se slovy s cílenou otázkou co se stalo,nebo jestli třeba je s ní všechno v pořádku,jestli se jí něco nestalo-v takovém případě buď v pohotovosti jí pomoci za každou cenu,i kdyby to mělo být vysilující sebevíc.Já jsem byl schopen se odhodlat i k operaci hrtanu,jen abych ji v noci nebudil…