Co si o ní mám myslet?

Ahoj, jedna holka ze školy která se mi líbí mi sama napsala že by se mnou chtěla jít ven a pak mi i napsala že se jí líbím a zeptala se co si o ní myslím já. Odepsal že je fajn holka a že se mi taky líbí. Ale pak už sme se o tom nějak nebavily a dneska ve škole sme se na sebe jen tak uculovali ale ani nepozdravily. Mám jí teda pozvat ven a zkusit jí třeba políbit nebo obejmout a postoupit dál nebo co mám dělat. Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

J8 bych řekla, že jen jen obyčejně stydí. Textovky snesou hodně, ale říct to někomu zpříma do očí už je o něčem jiném. A zdravit se dá mnoha způsoby, nejen slovy ;o) takže jdi do toho.

Další odpovědi:

Zlatý

a co chces po nas ?...pozehnani mas ho mit ..ja myslel ze v tom mate jasno ..:D podle toho co pises ...:D ano rekni ji... ze si chces dat spicha a pozvi ji co ja vim do kavarny ...cajovny na zmrzku do zoo nebo se toulejte jen tak po venku co budes delat potom je jen na tobe ...

Stříbrný

Víš ty co? Koukni se na film Yes Man, jestli ti to nedojde, tak ti poradím jednu dobrou věc-pokaždé, když se něco takového stane, nastav si nějaký minimální cíl, třeba ji políbit, jestli to splníš, mise splněna a můžeš být šťastný, možná s tebou i něco bude mít dál. Jestli ji nepolíbíš, nic se nestane, ale budeš mít daleko menší pravděpodobnost, že s ní něco budeš mít dál a ani ji nepolíbíš, takže vážně nic se nestane...
Samozřejmě, toto je málo účinná metoda, v začátcích ale hodně pomůže a přejde tě ostýchavost, já jsem věrný příklad :))

Zlatý

a třeba chce vážně jenom tebe ,)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.