Daili

Dávám najevo větší fyzický kontakt než můj partner,co si o tom mám myslet?

:(
Doplňuji:
Dávám větší milostný kontakt než můj partner,co si o tom mám myslet?

Nejlepší odpověď
anonym

A co si pod tim ted mame " myslet " my ? Ze ho mlatite ? 🙂 -iv-

Další odpovědi
tom004

Asi,už se na mne projevilo dnešní vedro.Já,tu otázku,prostě,nechá­pu. ☹

hanulka11

umíte víc dát najevo své city

fyzický kontakt mohou být …spojené ruce, polibky, objetí a sexuální styk
on to asi neumí dát tak najevo

Deli

Že má prostě jinou potřebu!
Někdo neustále druhému říká, že ho miluje, hladí ho a pusinkuje… Druhý řekne, že má rád 2× roka, ale denně vidíte, že pro partnera dělá nezištně první poslední. Proč? Protože ho má rád!

Andělé

Jé,tak ráno mě to tu nebavilo,otrávilo mě to,ale večer se pro změnu nasměju teda:-D

  • iv- a tome004-jste mě rozesmáli…:-)

Jo člověk se tu pobaví,když to tu někdo nekazí…:-)
Došly mi palce,vám bych je hned dala…:-)
Tome004-to bude tím pařákem,sluníčko bylo dnes drsný,tak ty některé večerní otázky jsou jaksi mimo…:-))

anonym

Andele , a po doplneni … tak to uz nechapu ja vubec. To bych snad osobne radsi zustala u toho mlaceni. 🙂 -iv-