Avatar uživatele
marek999

Co si o tom myslet?

Před třema lety jsem se zamiloval do jedné dívky ze ZŠ. Nechodil jsem do její třídy, chodil jsem o ročník výš a z její třídy jsem znal jejího dost dobrého kámoše a osobně s ní jsem se taky občas bavil, dokonce si mě přidala i na facebooku, ale já si jí ještě tehdy vymazal (moje chyba – ani nevím, proč jsem to udělal). Je to asi dva roky, co jsem jí neviděl. Teď jsem si řekl, že se toho kámoše zeptám, jestli bych u ní měl šanci (sám sem neměl odvahu jí napsat z ničeho nic) a on řekl, že se jí ptal a prý mu řekla, že jí mám napsat, když něco chci a když jsem jí tedy napsal (po chatu na facebooku), tak si mě hned po tom, co jsem jí napsal čau zablokovala a když jsem se ptal opět toho kámoše, co se stalo, tak prý mu řekla, že teď momentálně kluka nechce a že mě nechce zklamat, proto si mě zablokovala. Moc tomu teď nerozumím, co si o tom mám myslet, proto by mě zajímal Váš názor.

Doplňuji:
Tak v tom případě vůbec nechápu, proč řekla, že jí mám napsat, jestli něco chci…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3355 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Znamená to , že momentálně nemá zájem se s tebou bavit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mirdas

Ženy velice často mluví jinak, než od tebe očekávají.
Přestaň ji psát, hlavně cokoliv domlouvat přes kohokoliv a jako chlap za ni zajdi a osobně si s ní o všem o samotě promluv. Potom uvidíš.
Třeba právě na to čeká.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Takové holky nepřeceňovat a už vůbec nehledat v jejich počínání logiku. Jejich pubertální mysl je zcela nevyzpytatelná. Časem se to trochu zlepší, ale vždycky bude velmi obtížné jim porozumět. V podstatě to znamená, že můžeš dělat co chceš. Od předstírání nezájmu až po intenzivní ukecávání. Třeba něco zabere, ovšem co, to nedokáže nikdo odhadnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud si Tě „zablokovala“, tak je to jasné. Nechce s Tebou komunikovat. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

..že je to trumpeta, s kterou ztrácíš drahocenný čas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Zamysli se nad tím z jejího pohledu a zjistíš, že bys se sebou taky nechtěl nic mít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Už jsem ti jednou odpověděla, že musíš s lidmi jednat přímo.
Je jasné, že dívka nechtěla nic „řešit přes kamaráda“, proto
řekla, že pokud jí něco chceš, máš jí napsat.

Zapamatuj si to pro příště: Pokud máš zájem o nějakou dívku,
musíš jednat s ní, a to nejlépe osobně (vynechat Facebook).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Z toho co píšeš je zřejmé, že o tebe projevila zájem a ty jsi to zabil. Myslím si, že nikdy není pozdě říct člověkovi co k němu cítíš. Zkus jí pozvat třeba ven a pokecat s ní. Pokud s tebou půjde tak se dá říct, že je to dobré znamení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek