Co si o tom myslet?

Před třema lety jsem se zamiloval do jedné dívky ze ZŠ. Nechodil jsem do její třídy, chodil jsem o ročník výš a z její třídy jsem znal jejího dost dobrého kámoše a osobně s ní jsem se taky občas bavil, dokonce si mě přidala i na facebooku, ale já si jí ještě tehdy vymazal (moje chyba - ani nevím, proč jsem to udělal). Je to asi dva roky, co jsem jí neviděl. Teď jsem si řekl, že se toho kámoše zeptám, jestli bych u ní měl šanci (sám sem neměl odvahu jí napsat z ničeho nic) a on řekl, že se jí ptal a prý mu řekla, že jí mám napsat, když něco chci a když jsem jí tedy napsal (po chatu na facebooku), tak si mě hned po tom, co jsem jí napsal čau zablokovala a když jsem se ptal opět toho kámoše, co se stalo, tak prý mu řekla, že teď momentálně kluka nechce a že mě nechce zklamat, proto si mě zablokovala. Moc tomu teď nerozumím, co si o tom mám myslet, proto by mě zajímal Váš názor.

Doplňuji:
Tak v tom případě vůbec nechápu, proč řekla, že jí mám napsat, jestli něco chci...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Znamená to , že momentálně nemá zájem se s tebou bavit.

Další odpovědi:

Bronzový

Ženy velice často mluví jinak, než od tebe očekávají.
Přestaň ji psát, hlavně cokoliv domlouvat přes kohokoliv a jako chlap za ni zajdi a osobně si s ní o všem o samotě promluv. Potom uvidíš.
Třeba právě na to čeká.

Stříbrný

Takové holky nepřeceňovat a už vůbec nehledat v jejich počínání logiku. Jejich pubertální mysl je zcela nevyzpytatelná. Časem se to trochu zlepší, ale vždycky bude velmi obtížné jim porozumět. V podstatě to znamená, že můžeš dělat co chceš. Od předstírání nezájmu až po intenzivní ukecávání. Třeba něco zabere, ovšem co, to nedokáže nikdo odhadnout.

Zlatý

Pokud si Tě "zablokovala", tak je to jasné. Nechce s Tebou komunikovat. :-((

Zlatý

..že je to trumpeta, s kterou ztrácíš drahocenný čas

Stříbrný

Zamysli se nad tím z jejího pohledu a zjistíš, že bys se sebou taky nechtěl nic mít.

Stříbrný

Už jsem ti jednou odpověděla, že musíš s lidmi jednat přímo.
Je jasné, že dívka nechtěla nic "řešit přes kamaráda", proto
řekla, že pokud jí něco chceš, máš jí napsat.

Zapamatuj si to pro příště: Pokud máš zájem o nějakou dívku,
musíš jednat s ní, a to nejlépe osobně (vynechat Facebook).

Bronzový

Z toho co píšeš je zřejmé, že o tebe projevila zájem a ty jsi to zabil. Myslím si, že nikdy není pozdě říct člověkovi co k němu cítíš. Zkus jí pozvat třeba ven a pokecat s ní. Pokud s tebou půjde tak se dá říct, že je to dobré znamení.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.