Sirifan

Co si o ní mám myslet? A co dělat?

Mám kamarádku kterou mám rád a chtěl bych být víc než její kamarád. Když jsme spolu sami tak si krásně „pokecáme“ a je to nádherný, ale těch okamžiků je strašně málo, například ve třídě se ke mně moc nemá, na FB ani nenapíše. Na druhou stranu já jsem to samé protože jí mám rád nechi se vnucovat tak si držím odstup a na začít konverzaci na FB mi příjde taky jako vnucování i když asi není. Je možné že je na tom stejně jako já nebo jsem jí ukradenej? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Damiana

Jak je na tom někdo druhý – s čímkoli, co se mu děje v hlavě – ti nikdo neodpoví, leda by ses kamarádil s Bohem:-)
Existuje určitý způsob, jak se dozvědět alespoň něco (pokud nejde o notorického lháře). Zkus se jí zeptat. Pokud ji máš skutečně rád, nevidím problém v tom, vyjevit před ní přesně to samé, co jsi napsal bandě cizích lidí tady. Držím ti palce, je před námi (snad slunečný víkend), tak ho nepromarni a ukaž, že jsi chlap:-)

Další odpovědi
zjentek

City dokáží změnit pohled na situaci, ale pozor- jsou jen tvé ..jen tvá hlava pracuje jinak, pro okolí se vůbec nic změnit nemuselo. Musíš všechny myšlenky, které se týkají té slečny, brát hodně střízlivě, ona je nestranná ..pokud tě tedy tajně nemiluje, ale na to musíš dojít sám!!! Cokoli ti řeknu o tom, co si o ní máš myslet, zkreslí tvé úvahy. Chápeš? Nemůžeš po někom chtít, aby ti řekl, co si máš myslet, jinak si „navaříš“ ještě více ..jdi do toho po hlavě ,)
Doplňuji:
..jako že když ti řeknu, co si máš myslet, tak nebudeš myslet ty, ale já a tudíž pak pro tebe nemá cenu nic dělat, nic začínat ..ale to jsi asi pochopil ,)

anonym

Někdy jsou vztahy mezi opačnými pohlavími opravdu o krásném kamarádství, ale vztah nemusí stát za nic. Pokud jsi si svými city jistý, tak Ti nezbývá než sebrat odvahu a přímo (ale opatrně) se zeptat, zda kamarádka někdy neuvažovala, že by mezi Vámi mohl být bližší vztah. FB je jenom jedna ze sociálních sítí, kde spousta „bohem zapomenutých“ hledá „útěchu“. Kamarádka mezi takové lidi zřejmě nepatří, a to je dobře. Než něco psát přes PC, tak je lepší zeptat se přímo. I z reakce poznáš, jak na ni Tvůj dotaz zapůsobí. Neboj se toho, každý vztah začíná tím, že se jeden z budoucích partnerů musí odvážit překročit pomyslnou hranici a musí sebrat odvahu zeptat se. Dokud to neuděláš, budete kolem sebe kroužit a bude Vám utíkat čas. Držím Ti palce.