Bronzový

Co si myslíte o plastikách?

Plastické úpravy obličeje, prsou, liposukce... váš názor? Ano nebo ne?

Já osobně proti tomu nic nemám. Pokud to má lidem zvednout sebevědomí, tak proč ne...
Nikdy nikoho takového, kdo takový zákrok podstoupil, neodsuzuji. Nikdy sama nevím, jestli jednou po dětech sama nebudu potřebovat modelaci prsou. A co vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

zatím snad nepotřebuji a i kdybych potřebovala,tak jsem moc velký srab,bojím se lékařů jak čert kříže

Další odpovědi:

Bronzový

Já bych do toho asi jen tak nešla. Přece jenom, co není rozbité, tak se nemá spravovat. Ale každého je to věc.

Samozřejmě nepočítám okolnosti, kdy bych byla nějak zjizvená a podobně. Například naší malé se udělala opravdu ošklivá jizva po odkování proti TBC. Až vyroste a bude jí takových 15, tak jí tu jizvu asi necháme nějak zahladit. Ta by jí totiž opravdu vadila...

Ale jinak si myslím, že je to jenom stráta peněz. Lepší by bylo je investovat... A nebo uložit dětem na přilepšenou...

Ja,kdybych na to mela,tak mazu.Proc ne?

Zlatý

Už jednou se zde na to někdo ptal a já říkám že žena s umělými prsy je něco jako umělá figurína a navíc to nese zdravotní rizika.

Zlatý

Osobně proti plastice nic nemám pokud to člověk nepotřebuje podle mého názoru je to zbytečné, aby člověk na plastiku šel.Něco jiného ale je pokud to člověk potřebuje.

Zlatý

Kdyby to (ten kdo jde na plastiku) potřeboval ze zdravotních důvodů nebo proto, že má na břiše povislou kůži apod., nic proti tomu nemám. Ale pokud jde ženská na plastiky dobrovolně a bude mít za sebou deset plastik jen tak "z nudy" a že neví co s penězmi, to mi přijde opravdu velice hloupé. Osobně si myslím, že se potom nebude žádnému muži líbit. Já, pokud bych nevěděla co s penězmi, dám je raději na charitu či do dětských domovů. Tam budou něčemu prospěšné.

Bronzový

Nejsem si jistá,jestli bych se odhodlala nějakou plastickou úpravu své tělesné schránky podstoupit.Měla bych obavy,abych po
zákroku nevypadala hůř než před ním.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.