zjentek

Jak se zbavit povislého poprsí?

Pokud možno rady, které fungují.

Odpovědi
mosoj

Proč by ses ho zbavoval ? Mužům to sekne.

anonym

a udělat z nich tvrdé věšáky? na to nic nepomůže, jedině plastika

Rokio

Chodit po čtyřech… To byl vtip. Dobré na zpevnění poprsí je cvičení a snažit se shodit.

marci1

Posilovat s činkami. 🙂

STUDENTKAEVA

Jak se zbavit povislého poprsí aneb Rady, které nefungují

Povislé poprsí je vnímáno jako jedna z největších nedokonalostí žen, které by udělaly cokoli, jen aby se jich problém netýkal. Jedná se přitom o přirozený jev. Postupem času, věkem a působením gravitace ztrácejí svou pružnost, pevnost a mladistvý vzhled úplně všechna prsa. Některé ženy se s tím ale nedokážou smířit a v touze po věčně krásném poprsí uvěří všem mýtům a zaručeným radám kolujícím na internetu, které ale podle odborníků nefungují.

1. mýtus – Posilování prsních svalů

Posilování prsních svalů velmi dobře funguje jako prevence povislých ňader. Jakmile ale už povislá prsa jsou, pak to jenom cvičení nedokáže zvrátit.

„Je to dáno tím, že prsa jsou tvořena tukovou tkání a jejich pevnost je závislá hlavně na kvalitě pokožky a velikosti prsní žlázy. Přičemž s věkem se přirozeně prsní žláza zmenšuje a pokožka ochabuje,” upozorňuje pro Daily Mail plastický chirurg Dr. Foued Hamza z Queen Anne Street Medical Centre.
2. mýtus – Spaní s podprsenkou zabraňuje poklesu poprsí

Podprsenka může pomoci k okamžitému vytvarování poprsí, ovšem jakmile ji odložíte, tak se prsa vrátí do své přirozené – byť povislé polohy. „Ve skutečnosti ale může podprsenka ještě stav zhoršit, jelikož kostice působící proti gravitaci často oslabují přirozenou schopnost prsu zpevnit se,” upozorňuje Dr. Hamza.
3. mýtus – Sprchování studenou vodou

Střídavé sprchování prsů studenou a horkou vodou sice zvyšuje elasticitu pokožky, ale povislá prsa zpevnit bohužel nedokáže.
4. mýtus – Špatná velikost podprsenky může způsobit pokleslé poprsí

Velikost podprsenky dle odborníků žádnou roli nehraje. Při jejím výběru je ze všeho nejdůležitější dbát na to, abychom se v ní cítily pohodlně a tedy, aby nás někde neškrtila a prsa se v ní vyloženě nemačkala.
5. mýtus – Běhání může zabránit poklesu

Běh i jiné sporty jsou potřebné zejména kvůli lepší kondici a zdraví. Vzhled poprsí příliš nezlepší, maximálně zhorší, a to v případě, když žena nebude při sportu používat speciální podpůrné podprsenky.
6. mýtus – Neexistuje nic, co by vyřešilo povislé poprsí

Pokud budete zdravě a přitom dobře jíst, pravidelně si zacvičíte a vyhnete se opalování a kouření, pak máte velkou šanci, že proces poklesu poprsí skutečně maximálně oddálíte. Jedině tak totiž dosáhnete dobré kondice pokožky.

„Naopak, pokud budete neustále držet nějakou dietu s krátkodobým efektem, pak si nejen poškodíte svůj metabolismus, ale také velmi negativně ovlivníte pružnost své pokožky a prsa vám nejen poklesnou, ale také se na nich mohou objevit strie, které lze poté jen velmi špatně odstranit,” upozorňuje plastický chirurg a dodává:

„Nezanedbávejte ani péči o pokožku hrudníku a poprsí. Nebojte se používat speciální krémy, pleťové vody. Jednak se vám v těchto oblastech výrazně zlepší kvalita pleti, ale také tak zabráníte stárnutí pleti.”
A jaké jsou dnes možnosti řešení povislého poprsí?

Jednak můžete vsadit na prsní implantáty, ale také tvarování prsů pomocí vlastního tuku či zvětšení pružnosti pokožky současně se zmenšením ňader.

Vzhledem k tomu, že včera článek vyšel tak jej sem dávám. Sama zkušenosti nemám, ale myslím, že je normální když máš velké poprsí, aby bylo povislé, u nás v rodině to tak alespon vždycky bylo.

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/408067-jak-se-zbavit-povisleho-poprsi-aneb-rady-ktere-nefunguji.html

Karol55

Začněte dělat kliky. Vyzkoušejte tři různé druhy kliků, abyste zpevnili různé svalové skupiny hrudníku a zad. Dělejte kliky na kolenou, pokud zatím nemáte sílu dělat klasické.
Dělejte klasické kliky. Klekněte si na všechny čtyři a pak se narovnejte v kolenou a držte svou váhu jenom na chodidlech a na rukou. Ruce si dejte přímo pod ramena, prsty musí být narovnané a mířit přímo dopředu. Udělejte pět velmi pomalých kliků tak nízko, jak jen dokážete. Pak udělejte deset dalších, rychlejších kliků.
Zkuste kliky ve vojenském stylu. Roztáhněte ruce na trochu větší šířku, než je šíře ramen. Pak otočte prsty tak, aby směřovaly dovnitř pod úhlem 45 stupňů. Udělejte pět velmi pomalých kliků a pak 10 rychlých kliků.
Zakončete sérii tricepsovými kliky. Dejte ruce na šířku ramenou. Jak snížíte tělo do kliku, dávejte si pozor, aby lokty směřovaly rovně dolů, těsně podél hrudního koše. Udělejte pět pomalých a deset rychlých kliků.

Cizecek.M

No, gravitaci bohužel neovlivníš… s tím se potýkáme všechny a která ne, tak to ještě přijde :D Uvažovala jsi o platice? Zpevnění prsou? Modelace? :) Skvělá klinika, kde jsou na to profíci, je Abclinic v Praze :) Osobní zkušenost a mohu jen doporučit.