odpovedi.m

Nějaká rada na růst prsou ?

Dobrý den, neznáte nějakou radu na růst prsou? Nejlepší by byly nějaké nechemické přípravky. Chci účinnou radu. Slyšela jsem, že třeba pomáhá káva? Neznáte nějakou podobnou, ale účinnou radu ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Měla bych jednu radu:

O půlnoci za úplňku zajdi do březového hájku a obejdi po smeru hodinových ručiček každou druhou břízku tolikrát, kolikátky prsa chceš. Samozřejmě musíš být od pasu nahor nahá, příp. velké zimi si můžeš přes záda přehodit vlčí kůži.

Další odpovědi
venkovan

Každý den dvakrát denně našlehat čerstvými kopřivami. Ne přes prsa, ale přes zadek.
Za pár dní dojdeš k tomu, že je máš přesně takové, jaké ti dala Matka Příroda.
A za několik let dojdeš k tomu, že lepší menší prsa a hodného kluka, než prsa mičudy a kluka který vnímá ženu jen přes objem hrudníku.
Nevím jak kdo, ale když jsou citlivé na pohlazení a když je správný poměr boků a pasu, tak proč toužit po nějakém kile navíc, které zatěžuje hruď a páteř.

Lukasy

Jedinne učinne je plastika a myslim ,že ti ještě vyrostou.
A velke nejsou hezke, překaži, jsou neprakticke, a budou tě bolet záda.
Pokud však chceš dělat stripterku nebo nějakou prostituku tak je třeba budeš potřebovat, ale takhle bud rada za to co máš :)

greek

Říkalo se, že pomáhá černé pivo. Holky ho pily, čím víc tím líp, opily se, byla s nimi sranda a i víc … ale prsa jim nenarostla.
Velikost prsou, po vývoji, může ovlivnit možná hormonální antikoncepce, nebo těhotenství. A potom jedině plastika.
K čemu velká prsa? Je to nepraktické, překáží to. Chápu, když má baba 0 nebo 1, ale i tak… A takové řeči, že chlapi letí na prsa, to je relativní. Raději měnší a pevná, než velká. Je to zbytečný mindrák. „Každé zboží má svého kupce“…

pizlicka

venkovan to rekl presne,co si myslim i ja.ja bych s takovyma otazkama na verejnost nechodila.svedci to hodne o tom,co mas v hlave.promin,ale neumim si predstavit,ze bych sedela a resila,proc mam dvojky a ne ctyrky.